نوسانات شدید عاطفی کار دست کیت هرینگتون داد

جان اسنو در مرکز بازپروری

به گزارش شهروندآنلاین؛ کیت هرینگتون، ستاره مجموعه بازی ‌تاج‌وتخت به دلیل مسائل شخصی ازجمله استرس و الکل به «مرکز روان‌درمانگری» مراجعه کرده است.
بنا به گزارش‌ها، این بازیگر که برای بازی در نقش جان اسنو شهرت فراوانی پیدا کرده، از چند هفته پیش درمان خود را شروع کرده است. مدیر برنامه‌های او گفته است که کیت درگیر رفع «مشکلات شخصی» است. کیت در مصاحبه اخیرش از «نوسانات شدید عاطفی» بعد از فیلمبرداری آخرین صحنه‌های بازی تاج‌و‌تخت صحبت کرده بود، مجموعه‌ای که در هشت فصل آن بازی کرده بود.
در مصاحبه‌ای دیگر، بازیگر ۳۲‌ساله به مجله اسکوایر گفت که برای بازی در نقش جان اسنو در صحنه‌های آخر سریال چه حالی داشته است. او گفت: «روز آخر فیلمبرداری، من حالم خوب بود… حالم خوب بود… خوب… آخرین صحنه‌ها را شروع کردیم و من کم‌کم نفس‌هایم به شماره افتاد و احساس خفگی می‌کردم. وقتی آنها گفتند کات! تمام! من… در‌هم‌ شکستم. یورش بی‌امان و همزمان اندوه و آسودگی این‌که دیگر این نقش را بازی نخواهم کرد».
مستندی درباره پایان مجموعه بازی تاج‌وتخت به نام «لست واچ» به ‌زودی پخش خواهد شد. در این مستند، کیت با آگاهی از پایان کار شخصیت جان اسنو گریه می‌کند. کیت در سریال بازی تاج‌و‌تخت از اولین تا آخرین فصل حضور داشت و به سایت «ورایتی» از اثرات کار در چنین سریال مهیج و دشواری در زمانی طولانی گفته است.