شروط عجیب برای پرسش از رئیس فدراسیون فوتبال

وقتی تاج، شفاف می‌شود!

➊ به گزارش شهروند آنلاین؛ احتمالا انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی و اتفاقات عجیب در جریان برگزاری فینال جام حذفی جزو موضوعات اصلی نشست مهدی تاج خواهد بود.

➋ به نظر می‌رسد آن‌قدر برگزاری چنین نشستی برای مهدی تاج غریبه و کم‌سابقه بوده که روابط‌عمومی فدراسیون خواسته دست به اقدامات عجیبی بزند

➌  روابط‌عمومی فدراسیون شرط ورود خبرنگاران را آی‌دی کارت‌های مخصوص عنوان کرده و برای جلسه نیز سقف 60 دقیقه‌ای تعیین کرده است!

رئیس فدراسیون فوتبال ایران که به‌تازگی از سفر فرانسه و حضور در کنگره فیفا بازگشته، تصمیم گرفته امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. احتمالا انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی و اتفاقات عجیب در جریان برگزاری فینال جام حذفی جزو موضوعات اصلی نشست امروز مهدی تاج خواهد بود. در کل، برگزاری چنین نشست‌هایی از سوی فدراسیون فوتبال کم‌سابقه بوده و معمولا تاج خیلی تمایل ندارد به‌صورت رودررو در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران باشد. این‌بار هم گویا نشست مطبوعاتی رئیس فدراسیون فوتبال با شرایط ویژه‌ای برگزار خواهد شد! به نظر می‌رسد آن‌قدر برگزاری چنین نشستی برای مهدی تاج غریبه و کم‌سابقه بوده که روابط‌عمومی فدراسیون خواسته دست به اقدامات عجیبی بزند. در اطلاعیه‌ای که روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال منتشر کرده، آمده است: «علاقه‌مندان به طرح پرسش در این نشست از ساعت 10 صبح با حضور در سالن لابی هتل و مراجعه به نماینده روابط‌عمومی جهت ثبت‌نام در فهرست سوال‌کنندگان اقدام کنند.» این بخش از اطلاعیه برای خبرنگاران حوزه ورزش کاملا ناآشنا و عجیب بود. شاید فقط در حوزه ریاست‌جمهوری چنین اقدامی مرسوم بوده که سوالات از پیش اعلام شده باشد. حتی روابط‌عمومی فدراسیون شرط ورود خبرنگاران را آی‌دی کارت‌های مخصوص عنوان کرده و برای جلسه نیز سقف 60 دقیقه‌ای تعیین کرده است! به نظر نمی‌رسد سوالات خبرنگاران که بعد از مدت‌ها مقابل تاج می‌نشینند، در یک ساعت به اتمام برسد. در مجموع این‌طور که پیداست روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال، تاج را در نقش بسیار بالاتری دانسته که این‌قدر محافظه‌کاری برای یک نشست مطبوعاتی به خرج داده است. به‌هرحال گویا مسئولان فدراسیون می‌خواهند با چنین اقداماتی از بروز هرگونه حاشیه در نشست خبری جلوگیری کنند. باید دید واکنش خبرنگاران به شروط روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال چیست و نشست مطبوعاتی امروز مهدی تاج چگونه پیش خواهد رفت. همه در انتظار روشن‌شدن برخی ابهام‌های فوتبال هستند که تعدادشان هم کم نیست.