| ترامپ: دیوار مکزیک فولادی و سیاه باشد

ترامپ خواسته که دیوار مرز مکزیک و آمریکا حصارهای بولارد (راهبندهای ستونی) از جنس فولاد باشد تا در تابستان آن‌قدر گرم شود که بالارفتن از آن غیرممکن باشد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است که می‌خواهد دیوار مرزی مکزیک راهبندهای ستونی و میله‌های ..

راجر واترز، ویوین وست وود و پیتر گابریل خواستار تحریم فینال پارلمان آلمان اقدام یک گروه را که خواستار تحریم فرهنگی اسراییل به‌دلیل ..

نگاهی به صنعت دخانیات در ایران، انحصار تولید، واردات آن و دیگر مسائل حاشیه‌ای |تجارت مرگ در میان کاغذ و دود

دبیر کل جمعیت مبارزه با دخانیات می‌گوید از بهمن ماه تا اردیبهشت قیمت سیگار بین ٣٠ تا ١٠٠ درصد افزایش داشته که یک ریالش برای مالیات نیست ..

نمایندگان مجلس طرحی را برای تعطیلی ادارات مراکز استان‌ها در روز پنجشنبه تدوین کرده‌اند جمعی از نمایندگان مجلس با تدوین طرحی خواستار تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضائی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها همانند تهران شدند. این طرح در ا ..

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر در نشست خبری با اصحاب رسانه |ارائه خدمات درمانی به ٨۶۵٠٠ زائر در مکه و مدینه

ارسال دارو به عربستان از ۲۹ خرداد شروع می‌شود بیش از ٩٥‌درصد زائران استطاعت جسمی برای به جا آوردن مناسک حج تمتع را دارند  حج تمتع مهمت ..

مطالعاتی که اخیرا نتایج آنها منتشر شده، نشان می‌دهد که آلودگی هوا از سر تا نوک پای بدن را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد و به آنها ‏آسیب می‌رسان ..