تعیین مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

جلسه هیأت دولت با مصوبات جدید همراه بود

صبح امروز جلسه هیأت دولت در حالی به پایان رسید که مصوبات جدیدی به همراه داشت، ضمن اینکه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس‌جمهوری،در جلسه هیأت دولت که صبح چهارشنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری برگزار شد، استاندار خوزستان گزارشی در مورد مشکلات استان و راه‌حل‌ها و اقدامات انجام‌شده در مورد بازسازی منطقه زلزله‌زده اندیکا و نیز عملکرد استانداری در طول خدمت دولت سیزدهم، به هیأت وزیران ارایه کرد.

هیأت وزیران در جلسه امروز همچنین آقای علیرضا فخاری را به‌عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین کرد.

لایحه موافقتنامه بین ایران و ژاپن در زمینه همکاری متقابل اداری در امور گمرکی

هیأت وزیران در ادامه، با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی‌ودارایی مبنی بر لایحه موافقتنامه بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و ژاپن در زمینه کمک و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی موافقت کرد.

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین ایران و بلاروس

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس، از دیگر مصوبات جلسه امروز هیأت وزیران بود.

موافقت دولت با لایحه تصویب آیین‌نامه بین‌المللی ایمنی شناورهای تندرو

هیأت وزیران در ادامه جلسه، پیشنهاد وزارت راه‌وشهرسازی درخصوص لایحه تصویب آیین‌نامه بین‌المللی ایمنی شناورهای تندرو ۱۹۹۴ (۱۳۷۳) را به تصویب رساند.

آیین‌نامه مذکور شامل الزاماتی برای طراحی و ساخت، تجهیزات موردنیاز و شرایط عملیات و تعمیر و نگهداری شناورهای تندرو است که در سطح بین‌المللی فعالیت دارند.

هدف اصلی این آیین‌نامه، تأمین ایمنی در سطح برابر با کشتی‌های معمولی است که به موجب کنوانسیون بین‌المللی نجات جان اشخاص در دریا ۱۹۷۴ (سولاس ۱۹۷۴) و کنوانسیون بین‌المللی خط شاهین کشتی ۱۹۶۶ باید از طریق استانداردهای ساختاری و تجهیزاتی و کنترل‌های عملیاتی دقیق تأمین شود.

تعیین نماینده و اعلام نظر دولت در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس

هیأت وزیران همچنین، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری موضوعات مربوط تعیین کرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.