«اپل» تسلیم اُمیکرون شد/تعطیلی فروشگاه‌ها یکی پس از دیگری

«اپل» هفت شعبه فروش خود را به دلیل افزایش موارد ابتلا به کرونا در میان کارمندانش تعطیل کرد

شرکت اپل که در کوپرتینوی کالیفرنیا مستقر است، هنگامی که تست کرونای حدود ۱۰ درصد از کارکنان مثبت شود، شعبه فروش خود را تعطیل می کند. چنین تعطیلی‌هایی در هفته‌های اخیر به امر متداولی تبدیل شده است.

اپل پیش از دور اخیر تعطیلی‌ها، هشت شعبه فروش خود در تگزاس، مریلند، هاوایی، اوهایو و اوتاوا را تعطیل و بازگشایی کرده بود. این تعطیلی‌ها معمولا هرکدام چند روز ادامه پیدا می‌کند. نهمین فروشگاهی که تعطیل شد و در لینکلن رود در میامی بیچ قرار داشت، همچنان تعطیل مانده است. اپل در اوت شعبه‌ای در چارلستون کارولینای جنوبی را تعطیل کرده بود.

به گزارش ایسنا، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد ما شرایط را مرتبا رصد می‌کنیم و تدابیر سلامتی را بر اساس آن تنظیم می‌کنیم تا از سلامت مشتریان و کارمندانمان حمایت کنیم. ما به رویکرد جامع برای تیم‌های خود که شامل تست مرتب روزانه سلامتی، زدن ماسک توسط کارمندان و مشتریان و نظافت کامل و مرخصی با حقوق است، متعهد مانده‌ایم.

اپل پیش از این اعلام کرده بود کارکنانش مرتبا تست کرونا می‌دهند و هنگامی که شعب فروش این شرکت بازگشایی می‌شوند، هر کارمند دوباره تست می دهد. با افزایش شمار موارد ابتلا به واریانت اُمیکرون در سراسر جهان، اپل ازدحام در فروشگاه‌هایش را به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی محدود کرده است و دوباره استفاده از ماسک در همه فروشگاه‌های خود در آمریکا را اجباری اعلام کرده و دوباره از حفاظهای پلکسی گلس برای حفظ سلامتی کارمندانش استفاده می‌کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، همزمان اپل به مشوق برای سفارش آنلاین اضافه کرده است و از روز چهارشنبه تحویل دو ساعته رایگان برای محصولاتش در اکثر مناطق را اعلام کرد. هزینه ارسال سفارش معمولا ۹ دلار است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.