نبرد استقلال و پرسپولیس در حذفی با ذوب‌آهن و پیکان/ قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی برگزار شد

تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی با پیکان و ذوب‌آهن رودررو خواهند شد.

قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی ایران برگزار شد و اصغر مدیرروستا و صمد مرفاوی که میهمانان این مراسم بودند، به ترتیب گوی‌ها را بیرون آورده و تیم‌ها حریفان خود را شناختند. تیم‌هایی که در مرحله قبلی میهمان بودند، در این مرحله میزبان شدند و برای حریفانی با وضعیت مشابه برای تعیین میزبانی در انتها قرعه‌کشی دیگری انجام شد.

اولین قرعه به پرسپولیس و ذوب‌آهن تعلق داشت که در همین هفته در آزادی با یکدیگر روبه‌رو شده بودند و سرخ‌ها با دو گل آنها را شکست دادند. میزبان این جدال با قرعه مشخص شد و شاگردان یحیی باید به اصفهان سفر کنند.

مس رفسنجان و پدیده مشهد دومین قرعه مشخص شده بود که رفسنجانی‌ها باید از تیم بحران‌زده پدیده میزبانی کنند. سومین قرعه به نام نساجی مازندران و گل‌گهر درآمد و گل‌گهر که طبق گفته امیرقلعه‌نویی انگیزه بالایی برای فتح جام حذفی دارد، در صورت آماده بودن چمن ورزشگاه باید به ساری سفر کند.

چهارمین قرعه به پیکان و استقلال تعلق داشت که این دیدار به میزبانی خودروسازان برگزار خواهد شد. استقلال فصل گذشته پیکان را در جام حذفی شکست داده بود و در این فصل لیگ هم برد پرگلی را مقابل آنها تجربه کرد.

اولین تیم لیگ یکی که نامش از گوی‌ها بیرون آمد، خیبر خرم‌آباد بود که مشخص شد باید از صنعت نفت آبادان میزبانی کند. اما شاید حساس‌ترین مسابقه این مرحله در ششمین قرعه معلوم شد؛ جایی که آلومینیوم و سپاهان حریف یکدیگر شدند. اراکی‌ها به عنوان میزبان این بازی انتخاب شدند و سپاهان که در این هفته برای مصاف با پرسپولیس به اراک می‌رود، باید در انتهای دی نیز این سفر را برای دیدار مرحله یک‌هشتم جام حذفی تکرار کند. سپاهان و آلومینیوم در این فصل لیگ برتر مدعی نشان داده‌اند و باید دید کدام تیم به جمع هشت تیم خواهد رسید.

دومین تیم لیگ یکی در هفتمین قرعه نامش از گوی‌ خارج شد. مس کرمان مدافع عنوان قهرمانی یعنی فولاد خوزستان را به عنوان حریف خود در مرحله یک‌هشتم شناخت. کرمانی‌ها میزبان این دیدار خواهند بود.

جالب اینکه نام تیمی که شاید تیم‌های دیگر دوست داشتند آن را به همراه گوی تیم خود ببینند در آخرین قرعه بیرون آورده شد. خلیج‌فارس ماهشهر لیگ دویی که با شکست دادن هوادار شگفتی‌ساز شده بود، نفت مسجد سلیمان را به عنوان حریف خود شناخت. این مسابقه به میزبانی نفتی‌ها در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.