بیانیه «ماکان بند» علیه «مینا وحید»: این رفتار را به‌شدت محکوم می‌کنیم

گروه ماکان بند، نسبت به حرکت خانم بازیگر در کنسرت ۶ دی واکنش نشان داد

گروه ماکان بند در هفته جاری توانست برگزاری کنسرت‌هایش در تهران را از سر بگیرد. ابتدا در تالار وزارت کشور، در روز 6 دی برای دو سانس روی صحنه رفت و سپس شب گذشته، 9 دی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی اجرایش را برای دو سانس دیگر تکرار کرد، اما در یکی از اجراهای اخیرِ ماکان بند، یکی از بازیگران حاضر در سالن، حرکتی را انجام داد که ناشایست و خلاف عرف و ارزش‌های جامعه بود.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری آوازی نو، گروه ماکان بند نسبت به این اتفاق سکوت نکرد و شب گذشته و پیش از آغاز اجرایشان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

پیش از آغاز کنسرت، ویدیویی برای حاضران در سالن پخش شد که در این ویدیو امیر مقاره در کنار دیگر اعضای ماکان، متنی را می‌خواند که در راستای انتقاد از حرکت خانم بازیگر در کنسرت‌شان بود.

همچنین موسسه آوازی نو به‌عنوان برگزارکننده کنسرت‌های ماکان بند، متنی را به‌طور رسمی و در راستای محکوم کردن حرکت خانم بازیگر منتشر کرد که متن آن را در ادامه می‌خوانید:

«موسسه فرهنگی و هنری آوازی نو به‌عنوان ناشر موسیقی و برگزارکننده کنسرت‌های موسیقی در تمام سال‌های فعالیت خود احترام به مخاطب، رعایت قوانین و ارزش‌های ایرانی و اسلامی و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار داده و همراه با هنرمندان عزیز تلاش نموده لحظاتی سرشار از نشاط اجتماعی و امیدواری را بین مخاطبان محترم موسیقی ایجاد کند. متاسفانه در حین برگزاری کنسرت گروه ماکان در تاریخ ششم دی‌ماه سال جاری شخصی در عملی غیراخلاقی و خلاف عرف جامعه و قوانین برگزاری کنسرت، همه ما را متاثر کرد.
بدیهی است هرگز این رفتار نه تنها مورد تایید موسسه آوازی نو و گروه ماکان نبوده و نیست، بلکه به‌شدت آن را تقبیح و محکوم می‌نماییم و همه مخاطبان و همراهان عزیزی که در کنسرت‌های این موسسه حضور دارند را به رعایت قوانین و احترام به فرهنگ ایرانی و اسلامی دعوت می‌کنیم. پر واضح است که رفتار این شخص در کنترل هنرمندان گروه ماکان و عوامل برگزاری نبوده است. در پایان از همه شما همراهان عزیز که با حضور خود در تمامی کنسرت‌های موسیقی از هنرمندان حمایت می‌کنید، سپاسگزاریم.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.