راه‌اندازی ستاد احیای واحدهای تولیدی تعطیل یا نیمه‌تعطیل

معاون اول رئیس جمهوری:عزم دولت برای رفع موانع تولید جدی است

معاون اول رئیس جمهوری با حضور در شهرک صنعتی زواره ای در شهرستان رباط کریم از چند واحد تولیدی بازدید و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس جمهوری، دکتر محمد مخبر صبح امروز(جمعه) با حضور در چند کارخانه تولیدی و صنعتی با مدیران، عوامل و کارگران این واحدهای تولیدی به گفت وگو نشست و از نزدیک مراحل ساخت تولیدات و مشکلات پیش روی تولید در این کارخانجات را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید و استاندار تهران نیز معاون اول رئیس جمهوری را همراهی می کرد، مدیران واحد های تولیدی به تفصیل مشکلات خود را اعم از کمبود سرمایه در گردش، بازپرداخت وام های بانکی، بدهی مالیاتی، صدور مجوزها، تامین مواد اولیه، وجود برخی مقررات زائد و… با معاون اول رئیس جمهوری در میان گذاشتند و در نهایت مقرر شد تا گزارشی کامل از مشکلات موجود از سوی استانداری تهران تهیه و پس از ارایه برای رفع آنها با حضور مسئولان مربوطه اقدام شود.

دکتر محمد مخبر در پایان این بازدید عزم دولت را برای رفع موانع پیش روی تولید در کشور بسیار قوی و جدی توصیف کرد و از راه اندازی ستادی برای احیا واحدهای تولیدی تعطیل و یا نیمه تعطیل خبر داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.