استقلال روی آلومینیوم ترمز کرد!

در هفته‌ای که سپاهان احیا شد، استقلال نتوانست به روند بردهای متوالی خود ادامه دهد

استقلال که 4 برد متوالی را در لیگ برتر کسب کرده بود، در وقت‌های اضافه بازی با آلومینیوم برتری‌اش را از دست داد، اما صدرنشین ماند.

کم‌کم به هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول لیگ‌ برتر نزدیک می‌شویم و حساسیت مسابقات بیشتر و بیشتر می‌شود. استقلال که با فرهاد مجیدی اوج گرفته بود و 4 برد متوالی را در کارنامه داشت، در خانه آلومینیوم اراک یکی از پدیده‌های این فصل لیگ برتر به میدان رفت. آبی‌ها با پنالتی یامگا، بازیکن خارجی خود پیش افتادند و تا ثانیه‌های پایانی هم برتری‌شان را حفظ کردند، اما توسط میثم مجیدی، بازیکن سابق استقلال این طلسم شکسته شد.

شاگردان مجیدی در دقیقه 92 گل تساوی را دریافت کردند تا در ثبت پنجمین برد متوالی ناکام بمانند و آلومینیوم هم بتواند یک امتیاز باارزش مقابل صدرنشین 29 امتیازی لیگ به دست آورد. حالا در فاصله دو هفته مانده تا پایان نیم‌فصل اول، استقلال فعلا صدرنشینی خود را حفظ کرده؛ اگرچه ممکن است این برتری را از دست بدهد.

از سوی دیگر، سپاهان که سه شکست متوالی را متحمل شده بود، در بازی با تیم ته جدولی پدیده از بحران خارج شد. شاگردان نویدکیا در این بازی خارج از خانه با دو گل فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو بالاخره 25 امتیازی شدند و توانستند خودشان را در  میان مدعیان لیگ حفظ کنند. از سوی دیگر، پدیده بحران‌زده نیز با 3 امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

مس رفسنجان، پدیده این روزهای لیگ برتر باز هم دست به کار بزرگی زد. این تیم که سابقه چندانی در لیگ برتر ندارد، با هدایت محمد ربیعی توانست با نتیجه سه بر صفر از سد نفت آبادانی بگذرد که علیرضا منصوریان هدایتش را بر عهده دارد و هفته گذشته توانسته بود طلسم نباختن آلومینیوم را بشکند. گادوین منشا، آقای گل لیگ در این بازی گلزنی نکرد، اما حسینی، امامعلی و سلیمانی با گلزنی توانستند یک برد شیرین به نام تیم‌شان ثبت کنند.

گل گهر سیرجان هم بالاخره از شوک کسر آن 7 امتیاز رأی کمیته انضباطی خارج شد. شاگردان امیر قلعه‌نویی در خانه نفت مسجدسلیمان موفق به کسب سه امتیاز با زدن دو گل شدند تا همچنان امیدوار به رأی کمیته استیناف و بازگشت به جمع مدعیان باشند.

دیگر بازی این هفته هم بین تیم‌های هوادار و نساجی مازندران با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.