سرگردانی در بازار سکه/ پیش بینی قیمت سکه 27 دی 1400

قیمت سکه روز گذشته صعود کرد اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 27 دی 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه روز گذشته بر مدار صعود قرار گرفت. این فلز گران بهای داخلی در دومین روز هفته جاری توانست 45 هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و با 12 میلیون و 300 هزار تومان معامله شود. دیروز افزایش قیمت سکه در حالی اتفاق افتاد که قیمت دلار آمریکا نیز رشد را تجربه کرده بود.

ریسک معامله  در بازار سکه

با این وجود معامله گران بزرگ روانه بازار سکه نشده اند. فلز گران بهای داخلی بین محدوده ۱۲ میلیون و ۲۷۰ تا ۱۲ میلیون و ۳۲۰ هزار در حال نوسان است بنابراین می توان گفت که جو احتیاطی در بازار سکه شدت گرفته است و بازیگران بزرگ بازار حاضر نیستند که ریسک خاصی را به جان بخرند.

 در چنین فضایی انتظار نمی رود که سکه در روز جاری نیز نوسان زیادی را تجربه کند، مگر آنکه در بازار دلار یا طلا اتفاق هیجان انگیز و متفاوتی رخ دهد.

در صورتی که اتفاق خاصی در بازار دلار یا طلا رخ ندهد، سکه در همین بازه ۱۲ میلیون و ۲۰۰ تا ۱۲ میلیون و۳۰۰ هزارتومان سرگردان خواهد بود،‌ هر چند که گرایش بازار بیشتر به سوی نرخ های پایین تر خواهد بود.

اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 27 دی 1400 چگونه  پیش بینی کرده اند؟

صعود قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی 12 میلیون و 310 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی شنبه شب 35 هزار تومان بالا رفته بود.  این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز یکشنبه 10 هزار تومان بالا تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی 12 میلییون و 300 هزار تومان قرار داشت

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.