معاون پارلمانی رییس‌جمهوری: دیپلماسی اقتصادی دولت با سیاه‌نمایی دچار خلل نمی‌شود

هفتمین نشست معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار شد

این نشست با حضور سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در محل وزارت اطلاعات برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سیدمحمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در این نشست به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره کرد و گفت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم تاثیرات خوبی خواهد داشت. در تمامی موضوعات از جمله اقتصادی، سیاسی و نظامی توافقات برنامه‌ریزی شده خوبی انجام گرفت و اقدامات اجرایی هم در راستای توافقات صورت گرفته آغاز شده است.

حسینی تاکید کرد: علیرغم سیاه‌نمایی‌ها و حاشیه پردازی‌ها که برای زیر سوال بردن سفر مهم رئیس جمهوری صورت گرفت نتایج ارزشمندی حاصل شد، دولت همواره وقت خود را صرف خدمت می‌کند و دروغ پردازی‌ها و حاشیه سازی‌ها در عزم راسخ دولت در پیش برد دیپلماسی اقتصادی خللی وارد نمی‌کند.

حسینی با بیان اینکه دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی‌دارند، تاکید کرد: نمایندگان مطالباتی از دولت دارند آن هم بر اساس تقاضاهایی است که مردم از نمایندگان پیگیر هستند و باید با سعه صدر و تحمل و تعامل کار را جلو ببریم.

او با اشاره به کارهای زمین مانده‌ای که از گذشته در مقابل دولت قرار گرفته، گفت: باید از بحث‌های حاشیه‌ای پرهیز کرد و با تعامل برای حل مشکلات گام برداریم.

حسینی با اشاره به جلسات متعدد نمایندگان با آیت‌الله رئیسی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور به دیدار با نمایندگان استانها اهمیت خاصی می‌دهند که این در بین روسای جمهور کم نظیر است و تاکنون با 172 نماینده پیرامون مسائل ملی و حوزه های انتخابیه جلسه داشته‌اند.

همچنین در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات هم با بیان اینکه معیار عمل ماست که می‌تواند میزان معرفت ما با اهل بیت و تسلیم ما نسبت به آنان را نشانگر باشد، گفت: دشمن و استکبار تمام تلاشش را برای فتنه‌گری علیه انقلاب و نظام به کار گرفته و خواهد گرفت و همیشه با این فتنه‌ها روبرو بوده و خواهیم بود. دشمن تمام امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌اش را به کار می‌گیرد ولی این توطئه‌ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است. با همه این تحریم‌ها ملت، دولت، رهبری، نظام و نیروهای مسلح با اقتدار و سرفرازی ایستاده‌اند و کشور هر روز پیشرفت می‌کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.