بازیگر اسپایک‌لی به قتل رسید

کارگردان مشهور و برنده اسکار اعلام کرد، توماس جفرسون بیرد بازیگر هالیوودی به قتل رسیده است

جوان جفرسون در چند فیلم سینمایی به کارگردانی اسپایک لی نقش آفرینی کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به “کلاکرز” “سوار اتوبوس شو”، “گول خورده”، “شای راک” و “دختر ۶” اشاره کرد.

شهروند آنلاین: بازیگر اسپایک‌لی به قتل رسید . با اعلام پلیس، توماس جفرسون بیرد بازیگری که در چند فیلم به کارگردانی اسپایک لی نقش آفرینی کرده بود، روز شنبه در منطقه آتلانتا به قتل رسید؛ جفرسون ۷۰ ساله بود.

پلیس بعد از تماس شخصی، به خانه جفرسون رفت و او را مجروح روی زمین یافت. بعد از اعزام نیرو‌های پزشکی مشخص شد جفرسون به خاطر جراحت‌هایی که بر اثر شلیک گلوله برداشته، جان باخته است.

تحقیقات روی این پرونده همچنان ادامه ادامه دارد. پلیس اعلام کرده که اطلاعات آن‌ها هنوز ابتدایی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جفرسون در چند فیلم سینمایی به کارگردانی اسپایک لی نقش آفرینی کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به “کلاکرز” “سوار اتوبوس شو”، “گول خورده”، “شای راک” و “دختر ۶” اشاره کرد.

او همچنین در فیلم‌هایی مثل “بهترین‌های بروکلین” ساخته آنتونی فوکوا، “ری” با بازی جیمی فاکس و فیلم “منفجرش کن” به کارگردانی گری بازی کرده است. از دیگر آثار مهم وی می توان به فیلم “او بازی را برد” اشاره کرد که در مقابل دنزل واشنگتن به نقش آفرینی پرداخت. جفرسون سابقه نامزدی در جوایز تونی را دارد.   بازیگر اسپایک‌لی به قتل رسید  اسپایک لی که خبر درگذشت بازیگرش را منتشر کرد، در پیامی نسبت به او دای احترام کرده است.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.