سرمربی تیم ملی سیستم بازی‌اش را لو نداد؛ صبر کنید

سرمربی تیم ملی ایران سیستم بازی مد نظرش را لو نداد؛ او می گوید برای شناختن تیم ایران تا بازی‌های رسمی باید صبر کنیم

دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی بعد از برد مقابل ازبکستان اعلام کرد که تیمش را با روش اصلی به زمین نفرستاده؛ اومی گوید تیم ایران روز به روز شرایط بهتری پیدا می کند.

سرمربی تیم ملی ایران بعداز دیدار با ازبکستان در نشست خبری حضور یافت و صحبت های مهمی را درباره این مسابقه و آینده یوزهای ایرانی بر زبان آورد. مشروح  صحبت های اسکوچیچ در ادامه آمده است:

به بازیکنانم تبریک می گویم

اسکوچیچ صحبتهایش را اینگونه آغاز کرد: لازم می‌دانم به بازیکنانم تبریک بگویم که در این مسابقه به برتری رسیدند. از فدراسیون فوتبال هم تشکر می‌کنم که برای آماده‌سازی تلاش کردند. ‌به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم چون برد ساده‌ای به دست نیاوردیم.

برخی بازیکنان شرایط ایده آل نداشتند

وی ادامه داد: تعداد زیادی از بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند و به شرایط ایده آل نرسیده بودند. با این حال به آنان تبریک می‌گویم که این پیروزی را به دست آوردند.

دو سیستم متفاوت را امتحان کردیم

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: فرصت کمی برای آماده سازی تیم داشتیم و فقط یک جلسه تمرین و یک جلسه توجیهی داشتیم. در نیمه نخست دو سیستم متفاوت را امتحان کردیم. در نیمه اول احساس کردیم در کناره ها مشکل داریم.

از 6 بازیکن تعویضی راضی هستم

اسکوچیچ در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: انتظار این را داشتیم و پیش بینی این بحث را کرده بودیم. به خاطر اینکه مشکل کناره‌ها را برطرف کنیم سعی کردیم سیستم را عوض کنیم تا آن ناحیه را پوشش دهیم. در نیمه دوم با روش 4_2_3_1 سعی کردیم اوضاع را بهتر کنیم. همین طور از عملکرد 6 بازیکن تعویضی راضی هستم.

درباره یکی از مهاجمان ازبکستان از کشور ایتالیا با من تماس گرفتند و اطلاعاتی می‌خواستند که من هم از آنها تعریف کردم و نکات مثبتی گفتم.

جوانان انرژی خوبی به تیم می دهند

اسکوچیچ افزود: در این برد یک سری بازیکنان جوان هم به تیم اضافه کردیم و اطمینان دارم آنها انرژی خوبی به تیم می آورند. ازبکستان تیم خوبی است و این بازی برای ما یک آزمون مناسب بود.

در بازی های رسمی سیستم اصلی مان را رو می کنیم

سرمربی تیم ملی درباره سیستم بازی حریف گفت: ما می‌دانستیم ازبکستان با روش 1-4-1-4 بازی می‌کند و از کناره‌ها فشار وارد خواهد کرد. برای همین در نیمه اول این را پیش بینی می کردیم. به طور حتم در بازی‌های رسمی تیم ملی با روش اصلی بازی خواهد کرد. این مسابقه حکم محک زدن داشت.

سردار و طارمی بهترین هستند

وی درباره عملکرد مهاجمان دو تیم ازبکستان و ایران گفت:‌ به صورت طبیعی ما از عملکرد و کیفیت این دو نفر باخبر بودیم. سردار آزمون هم در یکی از بهترین تیم های اروپا بازی می کند و از کیفیت او باخبریم. درباره یکی از مهاجمان ازبکستان از کشور ایتالیا با من تماس گرفتند و اطلاعاتی می‌خواستند که من هم از آنها تعریف کردم و نکات مثبتی گفتم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.