از جرائم 100هزار تومانی تا پلمب واحدهای صنفی

جرایم کرونایی مشخص شدند. جریمه 200هزار تومانی در انتظار اشخاصی است که با وجود ابتلا به کرونا در اجتماع حاضر می‌شوند.
در جرائم مربوط به عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی اصناف هم مدنظر قرار گرفته‌اند. جریمه 300هزار تومانی جریمه مرحله دوم تخلف بعد از تذکر اولیه است.
استاندار تهران جریمه مرحله سوم اصناف را جریمه یک‌میلیونی تومانی و مرحله چهارم را پلمب واد صنفی عنوان کرد.

واحدهایی که خدمات عمومی ارائه می‌دهند از جمله تاکسی و اتوبوس اگر خودشان رعایت نکنند 100هزار تومان و اگر مسافران رعایت نکنند به ازای هر مسافر 20هزار تومان جریمه خواهند شد.

شهروندآنلاین- جرایم کرونایی را مشخص شدند. جریمه 200هزار تومانی در انتظار اشخاصی است که با وجود ابتلا به کرونا در اجتماع حاضر می‌شوند.

به گفته انوشیروان محسنی‌بندپی واحدهایی که خدمات عمومی ارائه می‌دهند از جمله تاکسی و اتوبوس اگر خودشان رعایت نکنند 100هزار تومان و اگر مسافران رعایت نکنند به ازای هر مسافر 20هزار تومان جریمه خواهند شد.
طبق جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ادارات هم به همین نحو عدم‌رعایت استفاده از ماسک تخلف محسوب می‌شود، از همه شهروندان انتظار داریم  با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی شرایطی فراهم کنند تا زمینه کاهش شیوع کرونا فراهم شود.

توزیع ماسک در پایانه‌های تاکسیرانی، مترو و اتوبوس برای رانندگان  رایگان و برای مسافران با قیمت مصوب عرضه می‌شود

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا، سازمان تاکسیرانی بر استفاده رانندگان از ماسک تاکید داشته، از رعایت حدود95درصدی رانندگان تاکسی از ماسک خبر داد.

به گفته علیرضا قنادان از صبح امروز توزیع ماسک در پایانه‌های تاکسیرانی، مترو و اتوبوس برای رانندگان  رایگان و برای مسافران با قیمت مصوب عرضه می‌شود.

قنادان با اشاره به اینکه ضابط اجرایی پلیس راهور خواهد بود که از طریق یک کد جریمه جدید اعمال قانون را در مورد متخلفان احتمالی انجام خواهد داد، گفت:«در مورد نحوه جریمه و مبلغ جریمه،سازمان تاکسیرانی مجری نیست و پلیس باید در این زمینه وارد عمل شود چراکه رئیس‌جمهور اعلام کرده اگر راننده تاکسی رعایت نکند و ماسک نزند، 100هزار تومان جریمه می‌شود و اگر مسافر بدون ماسک را سوار کند برای هر نفر 20هزار تومان جریمه می‌شود.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.