کیش‌گردی وزیر راه قطر

وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی و وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر به منظور بررسی زیرساخت‌های ایران برای پشتیبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ به کیش سفر می‌کنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی؛ رستم قاسمی ،وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و جاسم بن سیف السلیطی ،وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته با حضور در جزیره کیش دیدارهای دوجانبه خواهند داشت.

این سفر در پی دستور ویژه رئیس جمهوری کشورمان برای بهره‌ گیری از ظرفیت گردشگری جام جهانی قطر و همچنین پیگیری دیدار وزیر راه و شهرسازی کشورمان با وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر در جریان سفر آقای رئیسی به قطر برنامه ریزی شده است.

وزرای دو کشور در خصوص پشتیبانی ایران از برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از جمله راه اندازی خطوط منظم کشتیرانی بین بنادر ۲ کشور و توافق برای استفاده بیشتر خطوط هوایی تجاری قطر از آسمان ایران دیدار و گفت‌وگو خواهند داشت و تفاهمنامه‌هایی نیز امضا خواهند کرد.

در این سفر، علی اکبر صفایی ،معاون وزیر راه و‌ شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، سعید محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از معاونان وزرا و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جزیره کیش و بازدید از برخی جاذبه‌های گردشگری و زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی و‌ هوایی این منطقه، میزبان هیات‌ قطری خواهند بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.