احتمال حمله گسترده روسیه به شرق اوکراین

کیوسک؛ نگاهی به رویدادهای منتشر شده در صفحه یک روزنامه‌های جهان، سه شنبه 12 آوریل 2022

عکس یک نیویورک‌تایمز مراسم خاکسپاری کشته‌شده‌های جنگی در منطقه ارپین اوکراین را نشان می‌دهد. این روزنامه در گزارشی نوشته انتظار می‌رود در موج بعدی حملات، پوتین تهاجم گسترده‌ای به شرق اوکراین داشته باشد.

نیویورک تایمز

عکس یک نیویورک تایمز مراسم خاکسپاری کشته شده‌های جنگی در منطقه ارپین اوکراین را نشان می‌دهد. این روزنامه در گزارشی نوشته انتظار می‌رود در موج بعدی حملات، پوتین تهاجم گسترده‌ای به شرق اوکراین داشته باشد.

وال استریت ژورنال

اوکراین به دنبال شدت حملات روسیه به شرق، خواستار کمک‌های بیشتری از جانب کشورهای اروپایی شده است. وال استریت ژورنال در عکس یک خود رقابت مکرون و لپن در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه را به تصویر کشیده است با این توضیح که لپن بر فشارهای تورمی دوران ریاست جمهوری مکرون در فرانسه، به عنوان اهرم رقابتی متمرکز شده است.

گاردین

سر کی‌یر استارمر، رهبر حزب کارگر انگلیس، از مصاحبه‌ای در گاردین استفاده کرده تا صدراعظم ریشی سوناک را به «غیرقابل دسترس بودن» متهم کند، پس از افشای این موضوع که همسر سوناک، آکشاتا مورتی، دارای وضعیت مالیاتی غیرخانگی در بریتانیاست. سر کی‌یر همچنین از نخست‌وزیر می‌خواهد تا مشخص کند که آیا هیچ وزیر دیگری در کابینه این وضعیت را داشته است یا خیر. او عنوان کرده که  شرایط پیش آمده برای سوناک  یک «تضاد آشکار منافع» ایجاد می‌کند.

اکسپرس

به گزارش اکسپرس، کمپین‌های تبلیغاتی خواستار کمک مالی بیشتر برای بازنشستگانی هستند که از افزایش هزینه‌های زندگی آسیب دیده‌اند. این روزنامه می‌گوید که افزایش حقوق بازنشستگی دولتی در انگلیس که از روز دوشنبه اجرایی شد، به دلیل افزایش هزینه‌های سوخت، انرژی و غذا از بین رفته است.

دیلی میل

دیلی میل گزارش می‌دهد که لغو پروازها و کمبود کارکنان فرودگاهی به دلیل کووید باعث ایجاد «آشوب» در فرودگاه‌ها می‌شود زیرا مردم زیادی برای تعطیلات عید پاک به خارج از کشور می‌روند. این روزنامه می‌گوید که  برای مواجهه با کابوس صف‌های طولانی پاسپورت، از کارکنان دیگر قسمت‌های فرودگاه برای کمک به پذیرش مسافران کمک گرفته می‌شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.