تاریخ‌سازی دوباره حسین وفایی در اسنوکر

حسین وفایی با پیروزی ١٠ بر ٩ برابر حریف خود برای نخستین بار به مسابقات قهرمانی جهان راه یافت و ایران به بیستمین کشور جهان تبدیل شد که نماینده ای در این مسابقات دارد.

حسین وفایی برای نخستین بار به جدول اصلی مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان راه یافت.

به گزارش خبرآنلاین؛مسابقات انتخابی اسنوکر قهرمانی جهان از ۱۵ فروردین در شفیلد کشور انگلستان آغاز شده؛ رقابت هایی که شب گذشته با یک اتفاق ویژه برای اسنوکر ایران همراه بود. حسین وفایی، موفق‌ترین اسنوکرباز حرفه‌ای ایران که در این رقابت‌ها حضور داشت، در دومین دیدار خود در این دوره از مسابقات به مصاف لی پی فان رفت.

وفایی پیش از این موفق شده بود در یکی بازی برتر سیمون لیشتنبرگ را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد و به دور دوم برسد.

اما شب گذشته حسین وفایی با پیروزی ١٠ بر ٩ برابر حریف خود برای نخستین بار به مسابقات قهرمانی جهان راه یافت و ایران به بیستمین کشور جهان تبدیل شد که نماینده ای در این مسابقات دارد.

فصل خوب حسین وفایی با رسیدن به مسابقات قهرمانی جهان اسنوکر تکمیل شد و وفایی برای اولین بار به معتبرترین مسابقات اسنوکر رسید.

مسابقات قهرمانی جهان مهم‌ترین مسابقه دنیای اسنوکر شناخته می‌شود که حسین وفایی هم به‌عنوان یکی از برترین‌های دنیا در جدول اصلی و ٣٢ نفره آن حضور دارد.

این اسنوکرباز ایرانی هم اکنون رنکینگ ۱۸ اسنوکر حرفه‌ای‌ها را در اختیار دارد و حالا برای رسیدن به رویاهای بزرگتر تلاش می کند.

مسابقات قهرمانی جهان از دو روز دیگر در انگلیس آغاز خواهد شد و حسین وفایی اولین تجربه خود را در این رقابت ها پشت سر می گذارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.