جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته/ تردد در کدام محورها ممنوع است؟

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد

تردد موتورسیکلت از چهارشنبه 31 فروردین تا ساعت ۶ روز شنبه 3 اردیبهشت در مسیرهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ احمد شیرانی در این باره گفت: در مسیر کرج – چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج – چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴ روز پنجشنبه اول اردیبهشت ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ۱۶ تا ساعت ۲۴ از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

او اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه تاریخ‌های دوم و سوم اردیبهشت ماه از کرج ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور با بیان اینکه تردد کلیه تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه و همچنین ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های اول تا سوم اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.

او خاطرنشان کرد: همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه و شنبه دوم و سوم اردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز در صورت اعلام مامورین مستقر در محل از آب‌اسک به رودهن (محدوده مشا) به صورت یک‌طرفه است.

سرهنگ شیرانی تاکید کرد: اجرای محدودیت‌های اعلام شده به افزایش حجم تردد در مسیرها بستگی دارد و چنانچه وضعیت ترافیکی عادی باشد این محدودیت‌ها لغو خواهد شد و همچنین خودروها و موتورسیکلت‌های امدادی، نظامی و حامل مواد سوختی از این محدودیت‌ها مستثنی خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.