تاثیر پوشش و لباس در افزایش ناباروری

نماینده رفسنجان: شلوار چسبان عقیم‌کننده است

حجت الاسلام حسین جلالی، دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تغییر سبک پوشش و لباس هم در افزایش ناباروری به شدت ایجاد کرده است، این لباس‌های چسبان مخصوصا در حوزه شلوار برای پسر و دختر باعث عقیم شدن می‌شود

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از فارس، حجت الاسلام حسین جلالی دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه در چاله بحران جمعیتی قرار گرفتیم و به شدت در کشور دچار کاهش جمعیت شدیم که اگر وضعیت به همین شکل بماند به پیرترین کشور دنیا تبدیل خواهیم شد.

به گفته وی در سال یک میلیون و ۲۰۰ هزار موالید داریم، اما در مقابل نزدیک به ۷۰۰ هزار کودک‌کشی تحت عنوان سقط جنین در کشور داریم و تقریبا روزی ۲۰۰۰ هزار کودک را می‌کشیم.

او با اشاره به اینکه در مسئله سقط جنین وقتی که این دستگاه وکیوم سقط به بچه حمله می‌کند تا کودک را بکشد، گفت:، چون جنین حیات دارد و متوجه می‌شود که این می‌خواهند تکه تکه اش کنند به جدار رحم می‌چسبد بهتر بگوییم به مادر پناه می‌آورد و از انبرک فرار می‌کند، آن وکیوم خشن رهایش نمی‌کند و خود را به جنین می‌رساند و این طفلک معصوم را در این تیغه انبرک قرار می‌دهد و او را تکه تکه می‌کند.

تغییر سبک پوشش و لباس هم در افزایش ناباروری به شدت ایجاد کرده است، این لباس‌های چسبان مخصوصا در حوزه شلوار برای پسر و دختر باعث عقیم شدن می‌شود.

بر اساس آمار و اطلاعاتی که خود غربی‌ها دادند بر اثر تحت فشار قرار گرفتن تخمدان‌ها در لباس تنگ جامعه در فرزند آوری ناکارآمد و عقیم می‌شوند، ولی با این حال ما می‌بینیم که آموزش‌های وزارت بهداشت ما برای فرزند آوری برعکس است و برای بچه دار نشدن تبلیغ می‌کنند و راه‌های جلوگیری از بچه دار شدن را یاد می‌دهند.

اگر ما به میانگین جمعیت جایگزینی هر خانواده به ازای هر خانواده -که ۲ تا ۴ بچه است- نرسیم پیری جمعیت قطعی است تازه با این آمار وضعیت موجود را حفظ کردیم.

ما در ۳۰ سال آینده پیرترین کشور دنیا و جمعیت سالمند هستیم، کشوری که جوان ندارد تولید، اختراع، اکتشاف، پویایی، نشاط و شادابی ندارد

بچه چهارم ناخوانده است و خارج از کوپن است، دولت در همه سیاست‌های جمعیتی به خانواده ۵ نفری با سه فرزند کمک می‌کند.

همان اول قوانین ما بچه چهارم را انسان حساب نمی‌کند و هیچ حمایتی از طریق دولت از او انجام نمی‌شود، معنی این قوانین این است که شما فرزند آوری نداشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.