آغاز پیش‌تولید فصل چهارم سریال «نون خ» برای نوروز و رمضان ۱۴۰۲

مجموعه تلویزیونی طنز «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی، نوروز سال آینده روی آنتن می‌رود

مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون خ» درباره وضعیت و زمان پخش فصل چهار این سریال بیان کرد: نوشتن طرح و پیش تولید فصل چهارم «نون خ» آغاز شده است و برای نوروز و ماه رمضان ۱۴۰۲ آماده خواهد شد.

به گزارش فارس، فصل اول سریال «نون خ» یکم تا پانزدهم فروردین ۱۳۹۸ در ۱۵ قسمت از شبکه یک سیما که سال‌ها مخاطبان این شبکه با سریال «پایتخت» در نوروز با آن همراه بودند، پخش شد. فصل دوم سریال باتوجه به اقبال عمومی در ۱۷ قسمت از ۲۲ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ پخش شد و آخری فصل از این سریال هم نوروز ۱۴۰۰ از تاریخ ۳۰ تا ۱۵ فروردین از شبکه یک سیما پخش شد.

علی طلوعی رئیس سابق مرکز تحقیقات صداوسیما سال گذشته در نشست خبری افکارسنجی و ارزیابی سریال‌ها، مجموعه‌ها و برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ سیما با اشاره به اینکه فصل سوم سریال «نون خ» پربیننده‌ترین سریال نوروز ۱۴۰۰ انتخاب شده بود، گفته بود: سریال «نون خ۳» در شبکه یک ۸۲.۱ درصد را به خود اختصاص داد که در نوع خود حدنصاب جدیدی برای سریال‌های نوروزی بود، چرا که تاکنون به چنین رقمی در سریال‌های نوروزی نرسیده بودیم.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، سید حسین موسوی، سیروس حسینی‌فر، علی اخوان، افشین ملکی، حمید لولایی، علی ابوالحسنی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام دوست، مجید یاسر، شیلان مدنی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی، مرتضی رستمی بازیگران هستند که در سه فصل گذشته در سریال «نون خ» هستند.

براساس گفته فرجی تهیه کننده «نون خ»، این سریال در نوروز و ماه رمضان ۱۴۰۲ پخش می‌شود و باتوجه به اینکه ماه رمضان از ابتدای نوروز ۱۴۰۲ آغاز می‌شود قاعدتا سریال بالغ بر ۳۰ تا ۳۵ قسمت برخلاف سه فصل اخیر خود خواهد داشت. باید دید که طرح و ایده جدید سریال در فصل چهارم چه تغییراتی را در لوکیشن و بازیگران رقم می‌زند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.