۲۵۰ هزار نفر در نماز چهارشنبه شب مسجد الاقصی شرکت کردند

گردهمایی بزرگ جوانان فلسطینی

مشارکت این تعداد از جوانان متدین فلسطینی در نماز مخصوص ماه مبارک رمضان همزمان با آن صورت می گیرد که رژیم صهیونیستی نسبت به حضور فلسطینی‌ها هشدار داده است

منابع فلسطینی اعلام کردند که دستکم ۲۵۰ هزار روزه دار فلسطینی چهارشنبه شب برای اقامه نماز در مسجد الاقصی حضور یافتند و بار دیگر وحدت مسلمانان برای مقابله با متجاوزان اشغالگر را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا از رسانه‌های فلسطینی، مشارکت این تعداد از جوانان متدین فلسطینی در نماز مخصوص ماه مبارک رمضان همزمان با آن صورت می گیرد که رژیم صهیونیستی نسبت به حضور فلسطینی‌ها هشدار داده است.

منابع فلسطینی، اقامه‌ی نماز در مسجد الاقصی را بسیار باشکوه و کم سابقه توصیف کردند.

جمعه گذشته نیز  بیش از ۱۵۰ هزار مسلمان روزه دار فلسطینی از سراسر سرزمین‌های اشغالی به ویژه کرانه باختری و مناطق ۱۹۴۸ برای برپایی نمازجمعه و ابراز خشم خود از صهیونیست ها وارد بیت المقدس و مسجدالاقصی شده بودند.

منابع فلسطینی گزارش دادند که در پایان برگزاری نمازجمعه ده ها هزار فلسطینی در مسجدالاقصی با شعار «خیبر، خیبر یا یهود» اعتراض و خشم خود از هتک حرمت بیت المقدس و مکان های مقدس مسلمانان را به صهیونیست ها نشان دادند.

در آن روز نیز صهیونیست ها با فلسطینی‌ها درگیر شده و نیروهای اشغالگر از گلوله های پلاستیکی و گاز اشک‌آور برای متفرق کردن نمازگزاران استفاده کردند.

برخی منابع اعلام کردند که در جریان این درگیری‌ها، ده ها نمازگزار فلسطینی زخمی شدند.

سران اشغالگر به نیروهای خود آماده باش داده‌اند تا تدابیر لازم برای درگیری با نمازگزاران جمعه در مسجدالاقصی را افزایش دهند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.