مخبر: حزب الله به تنهایی رژیم صهیونیستی را به ذلت کشانده است

معاون اول رئیس جمهوری امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی پرشور روز قدس شرکت کرد و به خیل جمعیت راهپیمایان روزه‌دار تهرانی پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری،دکتر محمد مخبر همچنین در حاشیه راهپیمایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، جهانی شدن روز قدس را از ابتکارات امام خمینی(ره) برشمرد و گفت: با جهانی شدن روز قدس مبارزان مظلوم فلسطینی پشتوانه بزرگی پیدا کردند.

وی افزود: چهل سال پیش قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد قدرت شده بود و کل کشورهای عربی از پس آن بر نمی‌آمدند، ولی امروز به پشتوانه مبارزه مردم فلسطین و جهانی شدن روز قدس، ورق برگشته و حزب الله به تنهایی این رژیم را به ذلت کشانده است و امروز هیچ کشوری از قدرت پوشالی اسرائیلی‌ها واهمه ندارد.

دکتر مخبر ادامه داد: این ابتکار امام راحل بود که هم جهت مبارزه، هم محتوا و هم شکل مبارزه را کاملا تغییر داد و آن را جهانی کرد و امروز قدس از اهمیت ویژه ای برای مردم برخوردار است.

معاون اول رئیس جمهوری‌ در پاسخ به این سوال که آیا تصور می‌کردید که راهپیمایی اینقدر پرشور باشد، گفت: اطمینان دارم مردم هرسال باشور بیشتری در هر شرایطی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند چرا که آرمان قدس برای مردم بسیار مهم است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.