وزیر اقتصاد به سوالات نمایندگان پاسخ داد، مجلس قانع شد

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقناع نمایندگان در طرح سوال از وزیر اقتصاد خبر داد

سیدکاظم موسوی در توضیح نشست عصر دوشنبه کمیسیون اقتصاد مجلس به خبرنگاران گفت: سوال ۶ تن از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونان او در حوزه‌های بانکی، گمرکات و مناطق آزاد در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم اردبیل در مجلس افزود: محمد کعب عمیر نماینده شوش، سیدمجتبی محفوظی نماینده اهواز، محمودزاده نماینده مهاباد، محمدحسن آصفری نماینده اراک، محمدرضا صباغیان نماینده بافق و جلیل مختار نماینده آبادان سوال‌های خود را در خصوص عملکرد شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی، برنامه عملی وزارت اقتصاد برای جلوگیری از رویه افزایش تورم، انتقال منابع مالی پتروشیمی مهاباد به بانک‌های پایتخت، عملکرد شبکه بانکی در مورد وام مسکن و وام خُرد و… مطرح کردند.

او تصریح کرد: وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونانش در حوزه‌های مختلف پاسخ‌هایی را در خصوص سوالات بیان کردند که تا حدودی برای نمایندگان مجلس قانع کننده بود و در ادامه نمایندگان مهلت دو ماهه‌ای را برای انجام برخی امور در رابطه با حل مشکلات به خاندوزی دادند.

موسوی خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد وزیر امور اقتصادی و دارایی در بحث مشکلات گمرکات استان خوزستان هفته آینده سفری به این استان داشته باشد تا از نزدیک و به صورت میدانی مسائل را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.