اولین برند خودرو در بورس کالای کشور

مدیر عملیات عرضه بورس کالا گفت:متقاضیان ثبت درخواست خرید خودروی “وانت کارا” برای اطلاع از شرایط عرضه انواع تک کابین و دو کابین این محصول به سایت بورس کالای ایران مراجعه کنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، احمد رحیمی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر افزود: تعداد قابل عرضه خودرو وانت کارا، تک کابین شامل ۲۵۰ دستگاه (که البته تا ۳۰۰ دستگاه قابل افزایش است) و برای وانت دو کابین هم ۶۰۰ دستگاه که تا ۷۰۰ دستگاه قابل افزایش خواهد بودو در مجموع با وجود تقاضا این تعداد ۸۵۳ تا هزار خودرو قابل افزایش خواهد بود.

او با اشاره به قابل مشاهده بودن قیمت پایه محصول به صورت ریالی بر سایت بورس کالا افزود: ثبت سفارش‌ها باید از طریق عاملیت‌های فروش بهمن خودرو و انتخاب مشتری تحویل گرفته شود، تاریخ تحویل محصولات هم سیزدهم تیر ماه خواهد بود.

مدیر عملیات عرضه بورس کالا با اشاره به اینکه ثبت سفارش وانت کارا از ساعت ۸ و نیم تا ۹ صبح روز چهارشنبه در تالار معاملات بورس کالا قابل مشاهده خواهد بود ادامه داد: پرداخت بهای تمام شده محصولات به صورت صد در صد نقدی و در هنگام ثبت سفارش انجام می‌شود. البته این ثبت سفارش از زمانی که عرضه کالا روی سایت بورس کالا قابل رویت باشد، انجام خواهد شد.

رحیمی تصریح کرد: با توجه به پیش بینی ها، انتظار می‌رود که کشف قیمت خودرو کارا، بالاتر از قیمت بازار نباشد، با این حال امیدواریم که روز چهار شنبه شاهد اولین عرضه خودرو در بورس کالای کشورمان باشیم

مدیر عملیات عرضه بورس کالا گفت:ثبت سفارش برای دارندگان خودرو‌های ایرانی بلامانع بوده و محدودیتی برای ثبت سفارش ندارند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.