نمایشگاه مجازی کتاب تمدید می‌شود

هنوز درباره تمدید نمایشگاه حضوری، تصمیم‌گیری نشده‌است

نمایشگاه از ۲۱ اردیبهشت آغاز به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان است. بخش مجازی نمایشگاه کتاب در ketab.ir  فعال است

رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره احتمال تمدید نمایشگاه کتاب، گفت: نمایشگاه مجازی کتاب تمدید خواهدشد. هنوز برای تمدید نمایشگاه حضوری تصمیم‌گیری نشده‌است.

یاسر احمدوند در گفت و گو با ایرنا درباره تمدید این رویداد فرهنگی پس از یک روز تعطیلی آن به دلیل آلودگی هوا، اظهار کرد: نمایشگاه مجازی کتاب تمدید خواهد شد اما هنوز برای تمدید نمایشگاه حضوری تصمیم‌گیری نشده‌است.

همزمان با اعلام تعطیلی ادارات و محیط‌های آموزشی شهر تهران در تاریخ سه‌شنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) از سوی کمیته اضطرار آلودگی هوا استانداری تهران؛ روابط عمومی سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرده‌بود که بخش فیزیکی نمایشگاه کتاب در ۲۷ اردیبهشت تعطیل خواهدبود و فقط بخش مجازی این رخداد در این تاریخ به فعالیت خود ادامه خواهدداد.

سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «با کتاب سلامتیم» ۲۰ اردیبهشت با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور لبنان، متولیان و دست اندرکاران فرهنگی کشور و ناشران حدود ۳۰ کشور در مصلای امام خمینی (ره) طی آیینی گشایش یافت. در این رویداد فرهنگی ۱۷۰۰ ناشر داخلی و ۱۸۷ ناشر خارجی فعال هستند . این نمایشگاه از ۲۱ اردیبهشت آغاز به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان است. بخش مجازی نمایشگاه کتاب در ketab.ir  فعال است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.