پذیرش بیش از 22 هزار نسخه در داروخانه مرکزی هلال احمر

علیرضا عسکری با اشاره به اهمیت پاسخگویی به مراجعان در داروخانه ها، از پذیرش بیش از 22 هزار نسخه در سال جاری در داروخانه مرکزی شماره 2 هلال احمر خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اهم فعالیت های سازمان تدارکات پزشکی در سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 22 هزار بیمار با در دست داشتن نسخه دارویی خود به داروخانه تهرانپارس هلال احمر مراجعه کرده و داروی خود را دریافت کرده اند.

وی افزود: داروخانه تهرانپارس به دلیل تامین و توزیع داروهای کمیاب و داروهای پرونده ای از قبیل داروهای بیماران پیوندی، دیالیز، داروهای عادی مورد نیاز مردم، داروهای سفارشی، داروهای تک نسخه ای، ام اس  و بیماران سرطانی از اهمیت ویژه ای در نظام توزیع دارو برخوردار است.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: بیشترین داروهای پذیرش شده در این داروخانه شامل داروهای بیماران شیمی درمانی، دیابتی، ام اس و انسولین بوده است.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر  با اشاره به اقدامات انجام شده جهت تسهیل امور برای مراجعه کنندگان گفت: به کارگیری سیستم مکانیزه، وجود نیروی انسانی مجرب، تکریم مراجعه کنندگان و استقرار نمایندگان سازمان های بیمه گر از جمله شاخصه های مطلوب این داروخانه است که جهت تسهیل امور برای شهروندان انجام شده است.

لازم به ذکر است؛ داروخانه شماره 2 هلال احمر در شرق تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره و در محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران تهرانپارس واقع شده است.

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.