آثار اختلافات در انتخابات 1400

ایرانیان پس از این دولت، کسانی را انتخاب خواهند کرد که بتوانند در مسائل اساسی و راهبردی، اجماع ملی ایجاد کنند

مشاور رئیس‌جمهوری در پیامی در حساب کاربری خود در تویئتر نوشت: دوره این دولت هم با همه ضعف‌ها و قوت‌ها مانند دولت‌های دیگر به پایان می‌رسد؛ اما آنچه می‌ماند ایرانیان نیک‌اندیش هستند

شهروند آنلاین:  «حسام الدین آشنا» روز پنجشنبه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: دوره این دولت هم با همه ضعف‌ها و قوت‌ها مانند دولت‌های دیگر به پایان می‌رسد. اما آنچه می‌ماند ایرانیان نیک‌اندیشی هستند که با درک آثار اختلافات و رقابت‌های بی‌حاصل کنشگران درون حکومت، این‌بار کسانی را انتخاب خواهند کرد که بتوانند در مسائل اساسی و راهبردی، اجماع ملی ایجاد کنند.

پیش از این حسن روحانی در یکی از جلسات هیئت‌دولت از منتقدان و مخالفان دولت خواست دستکم تا زمان پایان کرونا سدی بر سیل انتقادات خود علیه دولت ببندند زیرا چنین سیلی امید و اعتماد مردم را نه به دولت دوازدهم بلکه به کل نظام با خود خواهد برد.

رئیس‌جمهور تاکید کرده بود: «من از همه خواهش می‌کنم که سیاه‌نمایی و تخریب دولت را لااقل تا پایان کرونا تعطیل کنیم. حالا الان که کرونا و تحریم را باهم داریم اما لااقل تا پایان کرونا سیاه‌نمایی را کنار بگذاریم. والله، بالله هرچه اختلاف ما بیشتر شود، دشمن بیشتر استفاده می‌کند. این‌همه «رحماء بینهم» را از قرآن شنیدیم، پس با خودمان مهربان باشیم و «اشدء علی الکفار» شویم، یعنی فریاد خود را به سر آمریکا بکشیم.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.