ساعت طرح ترافیک تهران بدون تغییر باقی ماند

هفتاد و چهارمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران برگزار شد

جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران چهارشنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگان دستگاه‌های مسئول در حوزه حمل و نقل شهری برگزار شد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ بررسی اثرات ترافیکی احداث تونل شهید متوسلیان (امتداد جنوبی بزرگراه شهید صیاد شیرازی) به عنوان اولین دستور جلسه مطرح شد و در ابتدای بررسی این دستور، بخشی از مطالعات جامع حمل و نقل شهری و بازنگری‌های انجام شده در این بخش تشریح شد.

در ادامه جلسه عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره جزئیات فنی تونل توضیحاتی ارائه داد. در نهایت دستور تونل شهید متوسلیان مشروط به تامین منابع خارج از بدنه شهرداری تهران به تصویب رسید. تونل شهید متوسلیان به طول ۸.۹ کیلومتر به ۳ محور دسترسی پیدا می‌کند.

تصمیم گیری در خصوص ساعات اجرای محدوده‌های ترافیکی شهر تهران به عنوان دومین دستور جلسه در هفتاد و چهارمین جلسه شورای ترافیک شهر تهران مطرح شد.

در ابتدای بررسی این دستور عمار سعیدیان‌فر معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک گزارشی از سابقه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در سال‌های گذشته و آمار تردد در محدوده‌های ترافیکی از زمان تغییر ساعات کار اداره‌های تهران ارایه کرد و در نهایت ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر (۰۶:۳۰ تا ۱۷:۰۰) باقی ماند./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.