حمله هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه

جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز با دستکم ۹ فروند موشک مرکز “صلاح الدین” وابسته به مقاومت فلسطین در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند

به گزارش شهروند آنلاین؛جنگنده ها، واحدهای توپخانه و قایق های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد و صبح امروز شنبه به مرکز، شمال و جنوب نوار غزه حمله کردند.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز با دستکم ۹ فروند موشک مرکز “صلاح الدین” وابسته به مقاومت فلسطین در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.

واحدهای توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی نیز یک مرکز رصد و دیده بانی در شرق منطقه «حجر الدین» در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.

صبح امروز همچنین یک موضع نظامی مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه هدف حمله واحدهای توپخانه رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

این درحالی است که قایق های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز با تیربارهای سنگین به سمت قایق های ماهیگیری فلسطینی ها در منطقه دریایی جنوب نوار غزه شلیک کرده و آنها را مجبور به بازگشت به ساحل کردند. این قایق ها همزمان اقدام به شلیک گلوله های منور در این منطقه ساحلی کردند.
شبکه دوازدهم رژیم صهیونیستی امروز شنبه گفت که حملات به نوار غزه همچنان ادامه دارد.

هنوز از خسارتها و تلفات احتمالی حمله صهیونیستها به نوار غزه گزارشی نرسیده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر گفته بود که ۲ فروند راکت بامداد امروز شنبه از نوار غزه به سمت شهرک صهیونیست نشین «عسقلان» در اراضی اشغالی فلسطین شلیک شد.

به گفته او، همزمان با شلیک موشک‌ها از غزه صدای آژیر خطر حمله موشکی در عسقلان اشغالی به صدا درآمده است.

این در حالی است که هواپیماهای رژیم صهیونیستی دیروز جمعه نیز منطقه «بیت حانون» در شمال باریکه غزه را بمباران کرده بودند.

پنجشنبه هم سه ماهیگیر فلسطینی بر اثر حمله نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به آنها در باریکه محاصره شدهِ غزه زخمی شدند.

در همین حال، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از فلسطینیان در کرانه باختری خواست به مقابله مسلحانه با ارتش اشغالگران بپردازند.

جنبش حماس دیروز جمعه در بیانیه‌ای خطاب به فلسطینیان اعلام کرد که توقف تجاوز اشغالگران به شهرک‌های فلسطینی در اراضی اشغالی، منوط به دست گرفتن سلاح و مقابله مسلحانه با صهیونیست‌ها است.

یورش و حملات ارتش و نظامیان رژیم صهیونیستی به  فلسطینی ها بویژه در کرانه باختری رود اردن در ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است.

نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی سحرگاه دیروز جمعه با یورش به شرق شهر جنین در کرانه باختری، به سمت یک خودرو حامل ۳ جوان فلسطینی تیراندازی کردند که هرسه نفر آنان در دم به شهادت رسیدند./ ایرنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.