دستگاه قضایی توفیقات بی بدیلی داشته است

پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر جمهورى اسلامى ایران به مناسبت هفته قوه قضاییه

دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران همواره در راستای انجام مأموریت های خطیر خود، توفیقات بی بدیلی داشته است

به گزارش شهروند آنلاین؛دکتر پیرحسین کولیوند در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.در متن پیام رئیس جمعیت هلال احمر آمده است:

دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از ارکان جمهوری اسلامی ایران، وظایف حساس و مهمی در احقاق حقوق فردی و اجتماعی، گسترش عدل و عدالت و ایجاد امنیت در کشور دارد که همواره در راستای انجام مأموریت های خطیر خود، توفیقات بی بدیلی داشته است.

نخستین روزهای تیر ماه هرسال یادآور این توفیقات و مظلومیت تلاشگران این عرصه خطیر و مهم است. هفته‌ای که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است و با یاد و نام آنان هفته قوه قضائیه مزین گردیده است.

 این ایام فرصت مغتنمی است برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایرشهدای این عرصه تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.

اینجانب ضمن بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش و گرامیداشت هفته قوه قضائیه، این فرصت را مغتنم شمرده و به تمام تلاشگران این عرصه به ویژه حضرت آیت الله محسنی اژه‌ای رئیس محترم قوه قضاییه و همه خدمتگزاران و مسئولان قضایی، خداقوت و تبریک عرض نموده و از خداوند متعال دوام توفیق خدمت و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.