چنددرصد درآمد ایرانی‌ها صرف مسکن می‌شود؟

رئیس سازمان نظام مهندسی گفت ۴۵ درصد از درآمد خانوار ایرانی صرف تأمین مسکن می‌شود

حمزه شکیب، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: وظیفه سازمان مهندسی این است که از سرمایه‌های مردم به نحو احسن در این زمینه نگهداری کند.

به گزارش شهروند آنلاین؛ شکیب روز جمعه در نشست با رئیس سازمان بسیج مهندسی فارس که در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ترتیب یافت اظهار کرد: ایده بسیار خوب و کار حرفه‌ای توسط سازمان بسیج مهندسین انجام شده این است که نظام مهندسی تنها سازمان نظام مهندسی نیست بلکه این سازمان نقش مهمی در ساختمان‌سازی دارد و محصولی که ارائه می‌دهد ساختمان است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ادامه داد: نظام مهندسی برای ساخت یک ساختمان یکی از ارکان محسوب می‌شود و شهرداری‌ها، وزارت راه و شهرسازی، سرمایه‌گذاران، مالکین، بهره‌برداران و مردم از دیگر ارکان برای ساخت ساختمان به شمار می‌روند. بدون شک بسیج مهندسی می‌تواند حلقه واسط برای برقراری ارتباط نزدیک بین این سازمان‌ها و مجموعه‌ها ایجاد کند تا این چرخه به خوبی عمل کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور اظهار داشت: بسیج کشور هم در حال انجام برنامه‌ریزی و برقراری ارتباطات فرهنگی هستند تا بتوانند این مطالبه‌گری را از مردم ایجاد کنند. بسیج پویا می‌تواند برای ادامه این حرکت پویایی ایجاد کند و کار ارزنده‌ای انجام دهد. ما هم وظیفه خود می‌دانیم که در کنار بسیج باشیم و از ظرفیت و پتانسیل بسیج به نحو مطلوب استفاده کنیم.

شکیب ابراز کرد: امیدواریم بتوانیم وظایف خود را در بحث طراحی، نظارت و اجرا و برقراری تعاملات با دستگاه‌های دیگر به خوبی عمل کنیم تا بتوانیم ساختمان‌ها را به بهترین شکل ممکن در اختیار بهره‌برداران قرار دهیم./ایرنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.