برپایی قرارگاه جهادی در مناطق زلزله‌زده جنوب

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از راه‌اندازی قرارگاه جهادی در مناطق زلزله‌زده هرمزگان خبر داد

سردار زهرایی با اشاره به وقوع زلزله غرب استان هرمزگان گفت: قرارگاه جهادی در این مناطق به منظور خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی واکنش سریع و تخصصی راه‌اندازی شد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به تجربه بسیج برای انجام کار قرارگاهی افزود: به منظور هماهنگی بین دستگاهی و عدم موازی‌کاری و انسجام در خدمت‌رسانی در مناطق زلزله‌زده این مدل رفتاری قرارگاهی در امداد و نجات بسیار موثر است.

سردار زهرایی گفت: این قرارگاه با توجه به میزان نیاز خدمت‌رسانی در دو سطح استانی و منطقه‌ای با حضور گروه‌های جهادی استان هرمزگان و استان‌های بوشهر، فارس، خوزستان، کرمان، یزد، کهگیلویه و بویراحمد سایر ورود خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ادامه داد: بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی غرب استان در شهرستان‌های هرمزگان، بندرخمیر، بندر لنگه، و سایر شهرستان‌ها با تمامی امکانات و تجهیزات خود در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

او با تسلیت به خانواده‌های عزادار و نیز آرزوی سلامتی برای آسیب دیدگان این حادثه گفت: گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه تا بازگشت کامل آرامش و فراهم شدن شرایط زندگی در کنار این هموطنان عزیز خواهند ماند./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.