لطفا چند بازیکن به استقلال کمک کنید!

ستاره‌های استقلال به شرایطی عجیب دچار شدند؛ چند نفر جدا شدند یا بلاتکلیفند، 5 بازیکن هم کرونا گرفته‌اند

در حالی‌که لیگ بیستم تا 13 روز دیگر آغاز خواهد شد، خبرهای خوبی از تیم استقلال به گوش نمی‌رسد و با کمبود شدید بازیکن مواجه شده است.

استقلال روزهای سخت و بحرانی متعددی را پشت سر گذاشته اما هنوز این تیم به آرامش کامل نرسیده است. حالا بعد از کشمکش های مختلف محمود فکری به عنوان سرمربی مدتی است کارش را شروع کرده اما نکته مهم این است آبی‌ها که در فصل نقل و انتقالات موفق به حفظ اکثر بازیکنان خود شده بودند، اکنون رفته رفته در حال به نظاره نشستن جدایی این بازیکنان هستند.

احمد سعادتمند مدیرعامل برکنار شده استقلالی ها که در زمان نقل و انتقالات مورد انتقاد شدید هواداران قرار گرفت، با تمدید با ستاره های این تیم، به نوعی در استقلال انقلاب به پا کرد و با ژست خاص خودش مدعی شد تنها مدیرعاملی بوده که تمام بازیکنان این تیم به جز علی کریمی را حفظ کرده است. اما پس از بازگشت استقلالی ها از قطر، روزبه چشمی به همراه تیم به تهران برنگشت. مدافع آبی پوشان به دلایلی که هنوز روشن نشده است، از جمع آبی پوشان جدا و راهی ام صلال قطر شد.

مشخص است که استقلال با تداوم سوءمدیریت و بدشانسی ها  برای شروع در لیگ بیستم آماده نیست و محمود فکری پیش از شروع لیگ بیستم با نخستین چالشش در استقلال مواجه شده است.

استقلال که هنوز پنجره نقل و انتقالاتیش بسته است و موفق نشده طلب شفر، پاختاکور و جپاروف را بپردازد، مطالبات میلیچ را هم نداده نشده و این بازیکن در آستانه جدایی قرار دارد. تاخیر مدیران این تیم در پرداخت طلب شیخ دیاباته نیز باعث شده این بازیکن هنوز به تهران بازنگردد.

از طرف دیگر بعد از گرفتن اولین تست کرونا از بازیکنان استقلال مشخص شد که سه بازیکن به این ویروس مبتلا هستند و همین موجب شد از ادامه حضور در تمرینات منع شوند و در تست دوم که امروز نتیجه آن اعلام شد، دو بازیکن دیگر آبی ها به نام های محمد دانشگر و مهدی مهدی پور به این ویروس مبتلا شدند و اکنون تعداد بازیکنان غایب کرونایی به 5 بازیکن رسیده است که یکی از این بازیکنان فرشید اسماعیلی است که در ترکیب تیم نقش محوری دارد.

به این غایب های آبی پوشان، بازیکنان ملی پوش یعنی مهدی قایدی و عارف غلامی را اضافه کنید. البته رشید مظاهری در آخرین تمرین استقلالی‌ها به صورت اختصاصی با سعید عزیزیان مشغول تمرین شد. جدا از این افراد، هنوز تکلیف علی کریمی مشخص نشده و معلوم نیست این بازیکن با استقلال تمدید می کند یا خیر.

در این شرایط مشخص است که استقلال با تداوم سوءمدیریت و بدشانسی ها  برای شروع در لیگ بیستم آماده نیست و محمود فکری پیش از شروع لیگ بیستم با نخستین چالشش در استقلال مواجه شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.