پلمپ 2 عطاری به دلیل فروش داروهای لاغری غیرمجاز حاوی شیشه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از پلمپ ۲ واحد صنفی عطاری متخلف در غرب پایتخت خبر داد و گفت: در بازرسی از این واحد صنفی مقدار ۳۹کیلوگرم قرص و دارو های لاغری غیر مجاز حاوی مواد روانگردان شیشه کشف شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مشکوک مالک یکی از مغازه های عطاری مربوط به محله‌ای در غرب تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و گروهی از ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به تکمیل پرونده و تلاش اطلاعاتی ماموران پلیس مشخص شد دو تن از مالکان مغازه های عطاری با سوء استفاده از شغل خود و در پوشش مغازه عطاری در زمینه فروش انواع قرص‌های لاغری غیرمجاز فعالیت می کنند.

سرهنگ آذین تصریح کرد: با کامل شدن اطلاعات، تیم عملیاتی روز گذشته نسبت به ورود و اجرای عملیات دستگیری اقدام و موفق شدند ضمن رعایت اصل غافلگیری متهم را در حال فروش داروهای غیرمجاز در مغازه اش دستگیر کنند.

او ادامه داد: با دستگیری متهم بلافاصله نسبت به بازرسی محل اقدام و مقدار ۳۹کیلوگرم انواع قرص و داروهای لاغری غیر مجاز کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به همراه اقلام مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس انجام تحقیقات تکمیلی و اعتراف به بزه انتسابی به مرجع قضایی معرفی شدند.

او خاطرنشان کرد:متاسفانه با توجه به اینکه مصرف این دارو ها و تبلغ گسترده آن در فضای مجازی و همچنین آرایشگاه های زنانه به ازدیاد مصرف و اقبال آن دامن زده؛ به جوانان یادرآوری می کنیم که قرص های مذکور که تحت عنوان گلوریا، آلفا اسلیم، بک اسلیم، اسلیم فیت و بریکتون که توسط عوامل سودجو در جامعه در حال فروش و توزیع است به دلیل آغشته بودن به متامتفتامین یا همان شیشه به شدت اعتیاد آور است و اثرات جبران ناپذیری را در روح و روان و جسم فرد مصرف کننده می گذارد؛ بنابراین  به خانواده ها هشدار جدی می دهیم و از آنها درخواست می کنیم حتما درباره آثار و تبعات مخرب مصرف اینگونه قرص ها با فرزندان خود صحبت کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی است و هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان و مجرمان موادمخدر امن نیست، از شهروندان خواست در زمینه فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و یا افراد سودجو که سلامت جامعه را با فروش داروهای غیرمجاز نشانه گرفتند، از طریق تماس با شماره تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و یا ۰۲۱۶۳۹۸۴۶۱۸ اطلاعات خود را ارائه کنند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.