تولید 24 میلیون سرنگ در هلال احمر

سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از تولید بیش از 24 میلیون سرنگ در یک ماه گذشته خبر داد

علیرضا عسکری، در خصوص تولید سرنگ در مجموعه تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: در تیر ماه سال جاری در مجموع سرنگ 2 میل با سرسوزن G23 به تعداد 12 میلیون و 96 هزار عدد و سرنگ 5 میل با سرسوزن G22 به تعداد 7 میلیون و 3هزار و 300 عدد تولید شده است.

به گزارش شهروند آنلاین؛ او افزود: در مدت یادشده، سرنگ 2 میل سه تکه با سر سوزن G23 به تعداد دو میلیون و 728 هزار عدد، سرنگ 10 میل با سر سوزن G21 به تعداد یک میلیون و 555 هزار عدد و سرنگ 5 میل سه تکه با سر سوزن G22 به تعداد 700 هزار عدد تولید شده است.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر ادامه داد: سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با تمام توان در عرصه تولید فعالیت می‌کند تا نیازهای حوزه پزشکی کشور را تامین و تلاش می‌کند تا موانع این عرصه را نیز برطرف کند. تداوم تولید و افزایش ظرفیت خطوط تولیدی محصولات راهبردی از برنامه‌های مهم تجهیزات پزشکی هلال احمر است.

دکتر عسکری خاطرنشان کرد: شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران محصولات تولیدی خود را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کند و فعالیت آن در کنار سایر شرکت‌های فعال در این بخش باعث شده در بخش تأمین و تولید اغلب تجهیزات پز شکی ضروری در کشور خودکفا شویم. این تولیدات سبب شده است تا قسمتی از دغدغه‌ها در عرصه تجهیزات پزشکی کاهش یابد و خدمات‌رسانی به شهروندان با خیالی آسوده تر صورت گیرد./ پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.