شوک به فینالیست آسیا؛ یحیی به لیگ چین می‌رود؟

سرمربی پرسپولیس پیشنهادی نجومی از سوپرلیگ چین دریافت کرده است

در شرایطی که طرفداران پرسپولیس انتظار فینال لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در قاره کهن را می‌کشند، حالا یک پیشنهاد از سوپرلیگ چین برای یحیی گل‌محمدی آنها را نگران کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد رسمی از باشگاهی در سوپر لیگ چین دریافت کرده ولی هنوز به این پیشنهاد پاسخ منفی نداده است.

یحیی گل محمدی که توانست پرسپولیس را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر نوزدهم فوتبال کشور برساند، موفقیت‌های خود در راس کادر فنی این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا نیز ادامه داد تا سرخپوشان تهران به فینال این مسابقات راه پیدا کنند. گل محمدی حالا و پس از درخشش با پرسپولیس پیشنهاد رسمی از یک تیم باشگاهی در سوپر لیگ چین دریافت کرده است. این باشگاه چینی با ارائه یک پیشنهاد مالی قابل توجه خواهان عقد قرارداد یک ساله با گل محمدی است.

پیشنهاد چینی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس رسیده و یکی از اعضای باشگاه این پیشنهاد را تایید کرده است. جالب اینکه گل محمدی با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس، به دلیل مبلغ قابل توجه تیم چینی، فعلاً دست رد بر سینه این باشگاه نزده و پاسخ منفی نداده است تا شرایطش را در روزهای بعد ارزیابی کند. این در حالی است که گل محمدی این روزها پرسپولیس را برای حضور در لیگ برتر بیستم آماده می‌کند.

پرسپولیس که خود را برای حضور مقتدرانه در دفاع از قهرمانی در لیگ برتر و بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند باید منتظر تصمیم گیری نهایی گل محمدی در این خصوص باشد. تصمیمی که می‌تواند بحران را وارد پرسپولیس کند.

بی تردید با شرایط موجود هواداران پرسپولیس نگران آینده تیم شان با گل‌محمدی هستند. هوادارانی که با توجه به شرایط خوب پرسپولیس امیدوار هستند در لیگ بیستم پنجمین قهرمانی متوالی به دست بیاید و البته برای اولین بار در تاریخ به عنوان قهرمانی آسیا برسند، حالا باید با شایعه جدایی سرمربی شان دست و پنجه نرم کنند. این در حالی است که فصل جدید فوتبال حدود 20 روز دیگر شروع می‌شود و بی تردید جدایی یحیی به ضرر سرخ پوشان خواهد بود. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می‌دهد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.