نشستن یک زن روی کاپوت خودروی در حال حرکت در چالوس

خودروی سواری که یک خانم روی کاپوت آن نشسته و راننده نیز برای جلب توجه عابران اقدام به حرکات نمایشی در خیابان های چالوس می کرد توقیف شد

به گزارش شهروند آنلاین؛سرهنگ سید جعفر ساداتی معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی انتشار کلیپی از هنجار شکنی و حرکات حادثه ساز توسط یک خودروی سواری در فضای مجازی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان چالوس موفق به شناسایی خودروی مذکور در آن شهرستان شدند.

سرهنگ ساداتی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، خودروی مورد نظر توسط ماموران متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

او با بیان این که راننده متخلف و سرنشین خودروی مذکور نیز برای اعمال قانون و سیر مراحل قضائی به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و هنجار‌های اجتماعی فرهنگ خود را به نمایش گذاشته و از هرگونه حرکاتی که منجر به از بین رفتن امنیت و آرمش مردم می‌شود خودداری کنند.

دیروز ویدیویی از حرکت یک دستگاه خودروی ال ۹۰ که یک بانو روی کاپوت آن نشسته بود و راننده با حرکت نمایشی در یکی از خیابان های چالوس در حال تردد بود در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود./باشگاه خبرنگاران جوان

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.