نجات «احمد المدلل» از ترور و شهادت فرزندش

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که «احمد المدلل» فرمانده بلندپایه جهاد اسلامی در حمله هوایی شنبه‌شب رژیم صهیونیستی به منزلش در رفح جان سالم به در برد، اما پسرش به شهادت رسیده است

به گزارش شهروند آنلاین؛«سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بامداد امروز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که احمد المدلل در بمباران شنبه‌شنبه منزلش در رفح نجات پیدا کرد، اما فرزندش «زیاد المدلل» به شهادت رسید.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر مدعی شده بود که احمد المدلل فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این عملیات ترور شده است.

منابع فلسطینی در عین حال اعلام کردند که در حمله هولناک جنگنده‌های متجاوز اسرایلی به منزل خانواده المدلل در رفح، تا این لحظه 2 نفر شهید شده و 43 نفر دیگر مجروح هستند که حال شماری از مجروحان وخیم است.

از طرفی، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هنوز از ترور «خالد منصور» فرمانده ارشد جهاد اسلامی در رفح کاملا مطمئن نیست، اما همراهان او همگی ترور شدند.

شهادت 7 فلسطینی در جنایت هولناک دشمن صهیونیستی در اردوگاه جبالیا

در جنایت هولناک اشغالگران اسرائیلی در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه 4کودک، دو جوان و یک فرد 50 ساله به شهادت رسیدند.

شمار شهدا به 24 نفر رسید

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام کرد که در حمله وحشیانه و جنایتکارانه دشمن صهیونیستی به غزه تا این لحظه 24 فلسطینی به شهادت رسیدند. 6 نفر از شهدا کودک و 2 نفر هم زن هستند.

وزارت بهداشت فلسطین شمار مجروحان فلسطینی از ابتدای حملات رژیم صهیونیستی تاکنون را نیز 203 نفر اعلام کرده است./ تسنیم

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.