این ستاره، تیم ملی والیبال را به هم ریخت!

رفت و برگشت سیدمحمد موسوی؛ این شرایط در شأن من نیست

سیدمحمد موسوی که در تصمیمی جذاب به تیم ملی والیبال برگشته بود، در فاصله‌ای کوتاه در اعتراض به شرایط اردو را ترک کرد!

به گزارش خبرنگار شهروند آنلاین، پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایران از لیگ ملت‌های 2022 که با درخشش ملی‌پوشان کشورمان همراه بود، مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی از دهم مرداد آغاز شد.

سیدمحمد موسوی از روز سه‌شنبه، 11 مرداد در تمرینات تیم ملی والیبال حضور یافت و روز پنجشنبه نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان معرفی شد و در بین 14 بازیکن تیم ملی برای اعزام به جام واگنر و رقابت‌های قهرمانی مردان جهان قرار گرفت.

موسوی اما ناگهان در تصمیمی شوک‌آور تصمیم به ترک اردوی تیم ملی گرفت! او در آخرین تمرین توپی تیم ملی در تهران و تنها دو روز مانده به اعزام، در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد با شرایط موجود نمی‌تواند به تیم ملی کمک کند و از همراهی تیم ملی در رقابت‌های پیش رو (جام واگنر و قهرمانی جهان) انصراف می‌دهد و سپس با مراجعه به سرپرست تیم ملی این موضوع را به اکبر محمدی به صورت رسمی اعلام کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این، بهروز عطایی با وجود عملکرد فوق‌العاده تیم ملی در مسابقات لیگ ملت‌ها، محمد موسوی را به تیم ملی دعوت کرده و امیدوار بود یکی از برترین مدافعین روی تور دنیا را در ترکیب خودش در اختیار داشته باشد.

محمد موسوی پس از پایان تمرین پنجشنبه تیم ملی در میان خبرنگاران حاضر شد؛ در حالی‌که تصور می‌شد موسوی درباره شرایط خودش و تیم، پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان بگوید ناگهان اظهار نظری غیرمنتظره را مطرح کرد!

سیدمحمد موسوی که به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد، به‌شدت نسبت به شرایط موجود در تیم ملی اعتراض کرد و اوضاع تیم ملی را بسیار اسف‌بار دانست.

ستاره باتجربه والیبال ایران ضمن اعتراض به پاداش ۱۸ میلیونی ملی‌پوشان بعد از رقابت‌های لیگ ملت‌ها، آن را در شأن بازیکنان تیم ملی ندانست و اعلام کرد که با این شرایط ادامه همکاری با تیم ملی حداقل در مقطع کنونی برای او امکان‌پذیر نخواهد بود.

او در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد:‌ «اگر در آینده شرایط بدنی‌ام اجازه بدهد و اوضاع در تیم ملی تغییر کند، ممکن است دوباره بازگردم.»

او همچنین در پاسخ به اینکه آیا این حرف‌ها به معنی خداحافظی قطعی او با رقابت‌های قهرمانی جهان است یا خیر اعلام کرد: «بله؛ همین‌طور است. من تا اینجا هم به‌خاطر درخواست مادرم به تیم ملی بازگشتم، اما شرایط به‌گونه‌ای است که نمی‌توانم ادامه بدهم و برای بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.»

بدین ترتیب کادر فنی تیم ملی بلافاصله شهروز همایونفرمنش را جایگزین موسوی کرد تا تیم ملی والیبال ایران طبق برنامه بامداد یکشنبه با 13 بازیکن به نام‌های میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی‌نژاد، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن راهی جام واگنر شود و شهروز همایونفرمنش بعد از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی راهی لهستان خواهد شد و به جمع ملی‌پوشان در گدانسک خواهد پیوست.

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.