برگزاری مراسم تشییع پیکر بابک برزویه

مراسم تشییع پیکر مرحوم بابک برزویه با حضور خانواده او وهمچنین جمعی از دوستان، همکاران و اصحاب فرهنگ و ورزش از مقابل خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

به گزارش شهروند آنلاین،مراسم تشييع پيکر بابک برزويه عکاس با سابقه سينما و مطبوعات صبح امروز با حضور جمعي از هنرمدان در خانه هنرمندان برگزار شد. پیکر برزويه از خانه هنرمندان به سمت قطعه هنرمندان بدرقه شد.

احترام برومند، سیامک انصاری، سیف‌الله صمدیان، کامران ملکی، علیرضا تابش، امیر عابدی، عباس سجادی، سیدمجید پوراحمدی، افشین شاهرودی، منوچهر شاهسواری، محمدمهدی عسگرپور، یونس شکرخواه، غلامرضا کاظمی‌دینان، مرتضی رنجبران و … از جمله حاضران این مراسم بودند.

کامران ملکی، مشاور رئیس سازمان سینمایی در مراسم تشییع برزويه گفت: ديروز ۲۷ مرداد، روز جهانی عکاسی بود؛ روز بزرگی برای همه عکاسان و بابک. امروز با بابک وداع می‌کنیم، او که عاشق عکاسی سینما و هنر بود. بابکی که علاوه بر اینکه دوست ما بود، سهم بزرگی بر گردن بسیاری از هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و هنری کشور داشت. او با قاب‌هایی که می‌گرفت چهره‌های فرهنگی و هنری را ثبت و ماندگار می‌کرد و از دریچه دوربین او قاب‌های بسیاری ثبت و جاودانه شدند.

ملکی گفت: امروز بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر اینجا هستند و تا چند ساعت دیگر در قطعه هنرمندان بسیاری از هنرمندان ایران که در آنجا آرمیده‌اند، به استقبال او خواهند رفت. بابک در قطعه هنرمندان هم تنها نیست و همه آنهایی که تصویرشان را ثبت کرده، او را تنها نمی‌گذارند. او دوستان خوبی داشت، چون خودش خوب بود. او دوست داشت همه خوب و خوشحال باشند.

بابک برزویه، هنرمند فقید عکاس در حوزه مطبوعات و سینما که از دی گذشته در کما بسر می‌برد، ظهر سه شنبه، ۲۶ مرداد ماه درگذشت.

پیکر بابک برزویه پس از بدرقه از مقابل خانه هنرمندان ایران، در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.