تدابیر اورژانسی در مسیر تردد زوار اربعین

مدیرکل عملیات سازمان اورژانس کشور از استقرار ۱۰۵ پایگاه ثابت و سیار اورژانس در مسیر تردد زوار اربعین خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، توکلی در حاشیه نشست وزیر بهداشت با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و برخی نمایندگان استان، در جمع خبرنگاران، از آمادگی کامل اورژانس برای خدمات رسانی در ایام اربعین خبر داد و افزود: با توجه به حساسیت و تاکید مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و مقام عالی وزارت بهداشت مبنی بر نقش سیاسی، عبادی و اجتماعی مراسم اربعین، اورژانس کشور به عنوان کمیته بهداشت و درمان مسئولیت گسترده‌ای را در این زمینه متقبل شده است.

او افزود: بیش از سه هزار پایگاه به همراه ۵۷۰۰ دستگاه آمبولانس و ۵۱ پایگاه هوایی در سطح کشور جهت خدمات رسانی در ایام اربعین فعالیت خواهند داشت.

توکلی خاطرنشان کرد: در این بین ۱۰۵ پایگاه ثابت و سایر اورژانس در ایام اربعین در مسیر تردد زوار خدمات رسانی خواهند کرد.

توکلی با اشاره به ظرفیت‌های خوب استان کرمانشاه در بحث خدمات رسانی به زوار، گفت: برای ارتقای کیفیت خدمات، ۵۶ دستگاه آمبولانس در ایام اربعین به ظرفیت آمبولانس‌های استان اضافه می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: همچنین پنج دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه بالگرد هم در این ایام در اختیار این استان قرار می‌گیرد.

مدیرکل عملیات سازمان اورژانس کشور ابراز امیدواری کرد با خدمات رسانی صورت گرفته و رعایت نکات بهداشتی و قوانین راهنمایی و رانندگانی از سوی زوار، موج رفت و بازگشت اربعین امسال در سلامت کامل و بی حادثه برای تمام زوار برگزار شود./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.