ارتباط توبیخ رئیس موساد ومذاکرات لغو تحریم‌ها

دیوید بارنیا، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در پی انتقاد از عملکرد آمریکا در مذاکرات لغو تحریم‌های ایران، ازجانب نخست وزیر این رژیم توبیخ شد.

به گزارش شهروند آنلاین، یائیر لاپید، نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در گفت‌وگویی که با دیوید بارنیا، رئیس موساد داشته از او خواست درخصوص اظهارات اخیر خود درباره عملکرد دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا برای حصول توافق و احیای مذاکرات لغو تحریم‌های ایران توضیح دهد.

مطبوعات و رسانه‌های عبری اعلام کردند: لاپید، بارنیا را به دلیل سخنانش در جلسه توجیهی روز پنجشنبه توبیخ کرد و علتش هم به زعم لاپید آن بود که رئیس موساد از دستورالعمل‌های تل‌آویو در مورد ایران تخطی کرده است.

با توجه به شرایطی که بر روند مذاکرات از زمان ارائه پیشنهاد اتحادیه اروپا تاکنون حاکم است، تلاش‌های آشکار و پنهان برای تاثیرگذاری بر احیای برجام در جریان است. ازجمله اینکه رژیم صهیونیستی آشکارا تلاش خود را برای تاثیرگذاری بر تصمیم جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در قبال احیای مذاکرات لغو تحریم‌ها افزایش داده و در مقابل تکاپوی پنهانی برخی طرف‌های منطقه‌ای ازجمله عربستان سعودی در این راستا ادامه دارد./واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.