تعریف خودرویی از «انباشت»؛احتکار نیست

قائم مقام ایران خودرو گفت: وجود و انباشت ۱۰ تا ۱۵ هزار خودرو در پارکینگ تحویل به مشتریِ ایران خودرو، نشانه احتکار خودرو نیست.

به گزارش شهروند آنلاین، کیانوش پورمجیب در مصاحبه اختصاصی با واحد مرکزی خبر با بیان اینکه فرایند شماره گذاری، پلاک و کار‌های اسنادی خودرو‌های تولیدی برای تحویل مشتریان در سراسر کشور یک هفته تا ۱۰ روز به طول می‌انجامد افزود: در سایت ایران خودرو روزانه بیش از ۲۵۰۰ خودرو تولید می‌کنیم که اگر این تعداد را ضربدر تعداد روز‌های فرایند کاری تحویل به مشتری شود در نتیجه ممکن است در زمان‌هایی ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار خودرو در سایت‌های تولیدی ما اعم از تهران و دیگر شهر‌ها وجود داشته باشد که به عنوان یک فرآیند جاری است.

قائم‌مقام گروه خودروسازی ایران خودرو در مورد برخی حاشیه‌ها از تصاویر گرفته شده از پارکینگ‌های ایران خودرو گفت: گاهی تصاویری از خودرو‌هایی که در سازمان فروش، آماده تحویل به مشتری در فرایند شماره گذاری و پلاک هستند گرفته می‌شود و این برداشت اشتباه را ایجاد می‌کند که خودرو‌ها درسایت ایران خودرو احتکار شده است.

پورمجیب افزود: از ابتدای خرداد ۱۴۰۱ همه خودرو‌های تولیدی در ایران خودرو به صورت کامل و بدون نقص تحویل سازمان فروش شده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.