غرامت 60 میلیونی فوت ورزشکاران

سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده ۳ برابر شد.

به گزارش شهروند آنلاین،دکتر سید محمد بنی جمالی اظهار کرد: با تایید معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تعرفه عضویت یکساله در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی‌- ورزشی از ابتدای مهرماه ۱۴۰۱مبلغ ۷۰ هزار تومان تعیین شد.

او در این رابطه اضافه کرد: طبق مصوبه مجمع عمومی فدراسیون پزشکی‌- ورزشی (۶ مردادماه ۱۴۰۱) که با حضور معاونت وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد و طی آن موضوع تعیین تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی‌- ورزشی به هیات رئیسه فدراسیون تفویض شد.

هیات رئیسه فدراسیون پس از کار کارشناسی دقیق از جمله بررسی افزایش هزینه‌های درمان ورزشکاران آسیب دیده بویژه در زمینه عمل‌های جراحی، نظر کارشناسی خود را در این خصوص به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد و این مهم با تایید معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای همراه شد.

دکتر بنی جمالی تصریح کرد: از طرفی با توجه به تاکید ریاست فدراسیون مبنی بر به حداقل رساندن بار سنگین هزینه‌های درمان برای ورزشکاران، سقف تعهدات فدراسیون در سرفصل‌های مختلف بیش از سه برابر افزایش یافت و این گام مهمی در جهت جلب رضایت ورزشکاران عزیز است.

 تعهدات فدراسیون پزشکی‌- ورزشی در قبال ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی ( عضویت ۳ ساله)

سقف تعهدات از ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۳۵ میلیون تومان افزایش یافت. (بیش از دو برابر)

هزینه تجهیزات و وسایل مصرفی جراحی و اتاق عمل از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت. (بیش از سه برابر)

غرامت فوت از ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت. (دو برابر)

هزینه توانبخشی (فیزیوتراپی) از۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۶ میلیون تومان افزایش یافت./باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.