16 مهر، اعلام برندگان مزایده خودروهای وارداتی

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت برندگان مزایده روز شنبه آینده معرفی می‌شوند

عبدالمجید اجتهادی با اشاره به مزایده ۱۰۶۲ خودرو در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار کرد: علاقه‌مندان تا دوازدهم مهرماه وقت دارند که پیشنهاد خود را ارائه دهند، بازدیدها هم بدون مشکل در حال انجام است.

به گزارش شهروند آنلاین؛ رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در خصوص آمار شرکت کنندگان در مزایده تاکنون بیان کرد: تا روز رمزگشایی از درخواست‌ها نمی‌توان آماری از تعداد شرکت‌کنندگان در مزایده ارائه کرد، البته ما با توجه به بازدیدهای سایت می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که تعداد شرکت‌کنندگان در این مزایده بسیار چشم گیر خواهد بود، چراکه از روز پنجشنبه هفته گذشته تا صبح شنبه بیش از ۴۰ هزار نفر از سایت سازمان اموال تملیکی بازدید کرده‌اند.

او ادامه داد: به دلیل اینکه اکثراً از طریق این سایت در مزایده شرکت می‌کنند، می‌توان پیش‌بینی کرد که بیشتر بازدیدکنندگان از سایت به منظور شرکت در مزایده وارد سایت شده‌اند و نکته قابل توجه اینکه در این فاصله زمانی معمولاً تعداد بازدیدهای سایت به هزار بازدید هم نمی‌رسید، اما اکنون بیش از ۴۰ هزار بازدید در فاصله دو روز داشته‌ایم.

طبق اعلام وزارت امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تأکید کرد: هرگونه خرید این خودروها منوط به برنده‌شدن در مزایده و آن هم از طریق ثبت نام در سامانه ستاد تدارکات دولت و خرید از طریق این سامانه است و بنگاه‌ها یا اشخاصی که به طرق مختلف مدعی می‌شوند که ثبت نام در مزایده را تضمینی انجام می‌دهیم کذب است. علاقه‌مندان به شرکت در مزایده و خرید این خودروها به هیچ عنوان فریب این افراد یا بنگاه‌های کلاهبردار را نخورند.

اجتهادی توضیح داد: امکان دسترسی و دستکاری در این مزایده به هیچ عنوان وجود ندارد و حتی من به عنوان رئیس سازمان نیز امکان مشاهده اطلاعات مزایده و اینکه چه فردی چه مبلغی را پیشنهاد داده است، ندارم.

او اضافه کرد: اینکه شنیده شده که برخی افراد و گروه‌ها از افرادی پول گرفته‌اند و اعلام کرده‌اند که تضمینی شما را برنده مزایده خواهیم کرد، بدون شک امکان چنین کاری وجود ندارد و قطعاً کلاهبرداری است، چرا که برای تمام افراد برای تمام نقاط کشور و حتی شهروندان خارج از کشور به راحتی و فقط از طریق سایت می‌توانند پیشنهاد بدهند و در نهایت بالاترین قیمت پیشنهادی، برنده مزایده خواهد شد./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.