هوای تهران ناسالم شد

هوای تهران در مناطق پرتردد ناسالم است و باید توسط گروه‌های حساس مورد توجه قرار بگیرد

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با تداوم جو آرام و پایدار تا اواخر وقت امروز (۱۹ مهرماه) همزمان با افزایش تردد خودروها، برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین؛ پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان می‌دهد صبح امروز با توجه به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

با حاکمیت جو آرام و پایدار طی روز پراکندگی آلاینده‌ها محدود خواهد شد و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت سه‌شنبه هم‌زمان با افزایش تردد خودروها بر میزان غلظت آلاینده‌ها افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص هم‌ اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۲ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت./ایسنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.