«خوشدلان»؛شاید وقتی دیگر

اجرای نمایش «خوشدلان» نوشته سعید پورصمیمی که قرار بود مهر ماه با بازی این بازیگر و نویسنده روی صحنه برود، به تعویق افتاد.

به گزارش شهروند آنلاین،پریزاد سیف که کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، درباره وضعیت اجرای آن به ایسنا می‌گوید: قرار بود نیمه اول مهر ماه این نمایش را در پردیس موسیقی و تئاتر باغ کتاب روی صحنه ببریم ولی فعلا به دلیل وضعیت اجتماعی کشورمان، شرایط برای اجرای تئاتر مساعد نیست و ما هم اجرای نمایش‌مان را به زمستان موکول کردیم.

او ادامه می‌دهد: این روزها مردم حال و حوصله تئاتر ندارند و اجرای نمایش دراولویت نیست. از طرف دیگر نمایش ما یک کار کمدی است که اجرای آن در شرایط فعلی اصلا مناسب نیست. به همین دلیل با وجود اینکه به مدت سه ماه برای تامین و آماده‌سازی آن زحمت کشیدیم، فعلا اجرای‌مان را به تاخیر انداخته‌ایم و قصد داریم زمستان نمایش را روی صحنه ببریم ولی باید دید تا آن زمان شرایط چگونه خواهد شد.

نمایش «خوشدلان» نوشته سعید پورصمیمی، به کارگردانی پریزاد سیف با بازی این بازیگر و جمع دیگری از بازیگران متشکل از مسعود کرامتی، بهرام ابراهیمی، رضا مولایی، الهام پاوه نژاد،بهروز پوربرجی، شاهین علایی نژاد، علی پویا قاسمی، رها خدایاری، فرزانه زینتی، شهاب عباسیان، رضا فیض‌بخش، حامد مهدی نژاد، مریم محبی، سعید محبی، محمدکیان اسماعیلی آماده اجرا شده بود .

سعید خانی، تهیه‌کننده سینما و مدیرعامل دفتر پخش «خانه فیلم»، تهیه‌کنندگی نمایش «خوشدلان» را برعهده دارد و نورالدین حیدری‌ماهر مجری طرح این نمایش است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.