اراده پولادین و بصیرت مردم کشور را به پیش خواهد برد

رییس جمهور:

رییس جمهور گفت: امروز شاهد جنگ اراده‌ها هستیم و تردیدی ندارم که در این جنگ پیروزی متعلق به ملت بزرگ ایران است ، این اراده پولادین، شور، شعور و بصیرت مردم همچنان که تا کنون کشور را پیش برده است بعد از این هم به کوری چشم دشمن کشور را به پیش خواهد برد

به گزارش شهروند آنلاین؛  سید ابراهیم رییسی روز پنجشنبه در جریان سفر یک روزه به زنجان جهت افتتاح طرحهای نیروگاه برق حرارتی با حضور سرزده در جمع مردم روستای قره بوطه افزود: دشمن وقتی می‌بیند جوانان ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی، تکنولوژی و صنعتی روز به روز پله‌های پیشرفت را طی می‌کنند، می‌خواهد با طراحی توطئه از این پیشرفت‌ها جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه امروز شاهد جنگ اراده‌ها هستیم، خاطرنشان کرد: دشمنان اراده کرده‌اند که ملت ایران مستقل نبوده و پیشرفت نکند، اما مردم کشور اراده کرده اند که عزیز و سرافراز باشند، روی پای خود بیایستند و زیر بار نظام سلطه نروند.

رییسی با محکوم کردن اقدام تروریستی روز گذشته در حرم مطهر حضرت شاهچراغ خاطرنشان کرد: گروهک داعش مسوولیت این اقدام ذلیلانه و خبیثانه را برعهده گرفتند اما این سوال‌ها مطرح است که داعش را چه کسانی ایجاد کردند، چه کسانی از این گروهک حمایت کرده و آن را به جان ملت‌های منطقه انداختند؟

وی تاکید کرد: امروز مردم ایران و آزادی‌خواهان جهان سوال می‌کنند که آمریکایی‌ها که رسما به ایجاد داعش اعتراف کرده‌اند، چگونه و با چه رویی ادعای حمایت از حقوق انسان و بشر را می‌کنند، آیا زنان، مردان و کودکانی که در حرم حضرت شاهچراغ در خون خود غلطیدند، انسان نبودند؟
رییس جمهور با بیان اینکه کارنامه آمریکایی‌ها پر از جنایت است، افزود: ” مگر مردم دنیا ندیدند که در مقابل چشم آنها، قهرمان مبارزه با تروریسم را به شهادت رساندید؟ شما چگونه و با چه رویی دم از انسانیت و حقوق بشر می‌زنید؟ این مردم ایران هستند که مدافعین واقعی حقوق انسان و نوع بشر هستند”.
رییس جمهور در سفر یک روزه به زنجان در آیین افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی آریان(زنجان۲) با ظرفیت تولید ۳۶۶ مگاوات شرکت کرد و به طور همزمان واحد دوم بخار سیکل ترکیبی ارومیه به ظرفیت ۱۶۰ مگاوات در استان آذربایجان غربی، واحد بخار نیروگاه هریس به ظرفیت ۱۸۰ مگاوات در استان آذربایجان شرقی، واحد دوم بخار نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی به ظرفیت ۱۶۰ مگاوات در استان خراسان رضوی و واحد سوم بخار نیروگاه جهرم به ظرفیت ۱۶۰ مگاوات در استان فارس نیز با دستور رییس جمهور به مدار تولید برق کشور اضافه شدند./ایرنا

//انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.