بیانیهٔ تشکل‌های دانشجویی و دانش آموزی مراسم روز ۱۳ آبان

مراسم «۱۳ آبان؛ حماسه ایستادگی، مقاومت و استکبار ستیزی» امروز با حضور گروه‌های مختلف مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان در بیش از ۹۰۰ شهر برگزار و بیانیه‌های دانشجویی و دانش آموزی قرائت شد.

به گزارش شهروند آنلاین،بیانیهٔ تشکل های دانشجویی و دانش آموزی مراسم روز 13 آبانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در بیانیه تشکل های دانشجویی آمده است :

باسمه تعالی

سلام بر حضرت ولیعصر(عج) که جانهایمان فدای خاک پای او ، سلام بر امام روح الله و سلام بر رهبر و ولیمان امام خامنه ای و سلام بر تمامی شهدای مظلوم انقلاب اسلامی .

بیش از چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد ؛ انقلابی که با گفتمان اسلام ناب ، خط بطلانی کشید بر انگاره‌های منحط متحجرین و افکار وابسته و غربی زده متجددین . انقلابی که همزمان به نبرد دو عنصر استبداد و استعمار رفت و استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را ارمغان آورد.

انقلاب اسلامی مردم ایران ، نظم دوقطبی شکل گرفته توسط خود ارباب پنداران جهان را پس زده و رسالت خود را حمایت از تمامی مستضعفان عالم علیه فرعونیان ، قارونیان و تمامی مستکبرین دنیا اعلام کرد.

پرواضح است که این گفتمان نو و انقلابی مبتنی بر اسلام سیاسی توسط زراندوزان مدعی اداره دنیا، تحمل نشده و تمام هم و غم خود را معطوف به آن دارند که این نهال مقدس را بخشکانند.

در جنگ احزاب انقلاب اسلامی، تمامی شیاطین عالم متحد گشته‌اند و در رأس این ایادی کفر و شرک ، آمریکای جنایتکار قرار دارد.

مگر ملت ایران ، صفحات تلخ آفریده شده تاریخ خود توسط آمریکایی‌ها را می‌تواند فراموش کند؟ ملت ایران هنوز خاطره غم‌انگیز کودتای 28 مرداد و نابودی نهضت مردمی‌شان و بار دیگر روی کار آمدن حکومت جبار پهلوی دوم را به یاد دارد.

چگونه می‌خواهید ملت ایران پذیرش شاه مخلوع و شروع تحریم‌های سنگین بین‌المللی علیه خود را در آغازین روزهای پیروزی انقلابش را فراموش کند؟ مگر می شود حمایت آمریکایی‌ها از صدام ملعون و زدن هواپیمای مسافربری و شهادت دهها تن از کودکان و زنان بی دفاع را از حافظه تاریخی ایرانیان پاک کرد؟

مردم ایران حمایت آمریکایی‌ها از سازمان خونخوار منافقین را خوب به یاد دارند ، مردمی که شدیدترین توطئه‌ها و فتنه‌ها علیه انقلاب‌شان را به رهبری آمریکایی‌ها دیده‌اند؛ از کودتای نقاب و واقعه طبس تا فتنه 78 و 88 و 98 و امروز حمایت صریح‌شان از آشوبگران.

این مردم با تمام وجود ، جنایات آمریکایی‌ها در زندگی‌شان را احساس کرده‌اند . از تحریم‌های فلج کننده دموکرات‌ها بگوییم یا فشار حداکثری جمهوری خواهان؟ از تحریم داروی بیماران پروانه ای و تالاسمی بگوییم یا تحریم و ترور دانشمندان و نخبگان این مرز و بوم؟

ملت ايران را از چه می‌ترسانید؟ از تهدید‌های پوشالی نظامی تان؟ از کماندو‌های گریان نیروی دریای‌تان؟ از پرنده‌های نظامی اسیر گشته یا از فشار حداکثری شکست فاحش خورده؟ انگار فراموش کرده‌اید که این مردم در هنگامه نبرد فرزندان محرم و در هنگامه تحریم فرزند رمضان‌اند.

بترسید از نادرمهدوی‌های دهه هفتادی و دهه هشتادی ، بلرزید از خوف فرزندان مکتبی خمینی که عین الاسدی دیگر بیافرینند، بهراسید از مؤمنان کالجبل الراسخی که طرح کذایی خاورمیانه جدیدتان را به خوابی تعبیر نشده تبدیل و شما را از منطقه غرب آسیا بیرون کردند. منتظر ما باشید،داغی به دلمان گذاشتید که تا داغی به دلتان ننشانیم کوتاه نخواهیم آمد ، بترسید از آن هنگامه انتقام، بترسید از انتقام سختی که کابوس هر شبتان است ، بترسید و به پستوهای خود پناه ببرید، خون حاج قاسم بی تقاص نمی‌ماند، این را مطمئن باشید.

13 آبان نقطه طلایی شکست هیمنه غول استکباری دوران،آمریکای جهانخوار به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) بود که انقلاب دوم نام گرفت و اگر نبود تسخیر لانه جاسوسی،خیانت‌ها و توطئه‌های کشور مستکبر امریکا در طول این سال‌ها سهل الوصول‌تر علیه اسلام ، انقلاب و مردم مسلمان کشور مان صورت می‌پذیرفت.

ایران اسلامی در طول وقایع پس از انقلاب در مبارزه با شیطان بزرگ با یاری خداوند متعال و همت مردم غیور ایران پیروزی‌های متعددی را کسب کرده و این پیروزی‌ها موجب خشم و عصبانیت دشمنان گشته، دشمن امروز آنقدر زبون و خوار گشته که برای ضربه به ایران اسلامی به خصوص در اتفاقات اخیر از هیچ دروغی دریغ نکرده و تمام داشته پیدا و پنهان خود را میدان آورده است.

همچنین در این جنایات اخیر، بار دیگر دست خون‌ریز شیطان بزرگ فرصت یافت تا از آستین ایادی دست آموزش در سازمان منافقین و دیگر گروهک‌های تروریستی نظیر کوموله و پژاک و جیش الظلم، فاجعه‌ای جدید را رقم بزند که ترسیم مجدد جنایات دهه شصت اعضای این سازمان شیطانی در برابر چشم مردم ایران بود، کشتن مردم عادی در اندک فرصت پیش آمده در فتنه نشان‌دهنده کینه عمیق این مزدوران شیطان بزرگ از مردم نجیب و مومن ایران است، اما مهم آن است که در برابر این کفتاران خون‌خوار نباید اشتباه دهه شصت یعنی عفو و رافت اسلامی را تکرار کرد، به تعبیر امام راحلمان رحم بر محاربین ساده اندیشی است و زهی حماقت که اگر فکر کنیم با کوتاه آمدن و مماشات با مخلان امنیت ملی می‌توانیم برای خود اعتبار و حیثیتی کسب کنیم!

پس از جانب ملت زخم خورده و شهید پرور ایران از قوه قضائیه قویا خواستاریم،آنچنان که شایسته عقل و قوت نفس و امانت امت است ، عادلانه ترین برخورد که همان شدیدترین و سریعترین است را برای ریشه کنی این دشمنان بی صفت ایران اسلامی در دستور کار دستگاه قضا قرار دهید ، که هر روز فرصت فتنه‌گری به این جانیان مساوی با ظلم به میلیون ها ایرانی و معادل امید و شعف شیطان بزرگ در توطئه علیه ایران اسلامی است.

ملت ایران بی‌صبرانه منتظر است، منتظر انتقام خون آرمان ، آرشام و تمام شهدای اتفاقات اخیر، لحظه‌ای درنگ نکنید و خود را در محضر امام و شهیدان ببینید و بدانید حمایت ملت قهرمان ایران را به همراه دارید.

دشمن به خصوص آمریکای جهان خوار باید بداند..

ما فرزندان مکتبی هستیم که به ما آموخت ، آزاده زندگی کنیم ، از دشمن طلب امان نمی‌کنیم بلکه با خونمان حق خود را بازپس می‌گیریم، خونی که آن را نذر عزت و وقف در راه آزادی کرده ایم…

امروز اینجا آمده ایم تا به دشمنان آمریکایی و صهیونیست خود بگوییم که مطمئن باشید که به زودی نابودی خود را خواهید دید ، دشمنان ما باید بدانند نظم نوین جهانی که به گفته رهبر انقلاب در حال رقم خوردن است نتیجه اش جز خواری و زبونی بیشتر ایالات متحده و هم پیمانان غربی اش و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی نخواهد بود. ما به شما دشمنان خود وعده می دهیم که به زودی نماز خود را همراه با برادران اهل سنت خود و به امامت امام خامنه ای در مسجد الاقصی اقامه خواهیم کرد.

خطاب آخرم به شهیدان است، به سلیمانی عزیز ، به ابومهدی ، به همت و باکری و چمران و بابائی ، به حاج عماد و کاظمی.

امروز وعده می‌دهیم و پیمان می‌بندیم که مسیر شما را ادامه خواهیم داد، مسیر عشق و جهاد و راه اراده کردن برای رسیدن به پیروزی.

به شما وعده می دهیم که به آرزوی دیرینه تان یعنی نابودی رژیم صهیونیستی جامه عمل پوشانده و برای تمام جهانیان روایت می‌کنیم که چگونه آزادی به وجود می آید و چگونه با استقامت پیروزی ساخته می‌شود.

در پایان رو می‌کنیم به سوی سرورمان ، مولایمان و اماممان صاحب العصر و الزمان که جانهایمان فدای خاک پای او؛ ای سید ما و ای مولای ما نزد خداوند شهادت بده که ما تا آخرین نفس در راه خدا باقی خواهیم ماند و بزرگترین آرزوی ما در این مسیر مملو از جانفشانی و فیض و سرور این است که جانهای خود را در این مسیر الهی مقدس ، در لوای پرچم انقلاب اسلامی و در سایه امام خامنه ای فدا کنیم و بار دیگر همانند پیر جمارانیمان شهادت می دهیم که : « اگر بندبند استخوان‌هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای ‌دار برند ، اگر زنده زنده در شعله‌های آتشمان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی‌مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان‌نامه کفر و شرک را امضا نمی‌کنیم.»

در بیانیه تشکل های دانش آموزی هم آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم.

۱۳ آبان نماد مبارزه با نظام سلطه و تاکید بر استقلال ملت است .

۱۳ آبان برگی زرین در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است. روزی که دانشجویان پیرو خط امام، آخرین لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را در ایران به تسخیر درآوردند و این حماسه به قدری شکوهمند بود که امام‌ راحل آن را انقلاب دوم و حتی مهم‌تر و بزرگ‌تر از انقلاب اول خواندند و حالا ما دانش آموزان و افسران جنگ‌ نرم با امام زمان (عج) عهد می‌بندیم که بیانیه پرمفهوم گام دوم رهبر فرزانه انقلاب را جامه عمل بپوشانیم .

اینک که دشمن ، سنگرهای علم‌ آموزی را هدف قرار داده است ، ما دانش آموزان عهد می‌بندیم که در مسیر علم و پژوهش ، دشمن را روسیاه و ناامید کنیم و در این مسیر با فعالیت منسجم در تشکل های اَمین دانش آموزی به دغدغه های فرهنگی رهبرمان پاسخ دهیم و با فعالیت‌های مستمر خود ، کشور را به سمت ساخت تمدن نوین اسلامی پیش ببریم .

ما دانش آموزان عهد می بندیم که با وجود تهاجم‌های ضد معنویت و ضداخلاق در فضای ولنگاری مجازی ، که از سوی غرب و شرق ، مدارس را تهدید می‌کند با گسترش اخلاق و معنویت بر اساس اسلام ناب محمدی (ص) مدارس خود را تقویت کنیم.

ما نوجوانان دهه هشتادی عهد می‌بندیم که برای استقلال و آزادی کشور که بر مدار اخلاق و قانون استوار گشته این دو را حفظ کنیم و در این راه پشت سر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایستاده ایم تا اوج افتخار و عزت را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوریم.‌

ای رهبر عزیرتر از جانمان ، ما با شما عهد می‌بندیم که به فضل خدا در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان مدیران جهادی این جامعه ، عزت ملی کشورمان را حفظ کنیم و مسیر تحقق دولت اسلامی را فراهم کنیم.

ما جوانان با شما عهد می‌بندیم که در مواجهه با توطئه غرب برای ترویج سبک زندگی غربی با همتی جهادی و هوشمندانه به طور همه جانبه با آن مقابله کنیم و امروز همگام با سایر سربازان مهدی صاحب الزمان (عج) اینجا دور هم جمع شده ایم تا بگوییم ما نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی بیداریم و قطعا کابوس سالهای آینده مستکبران عالم خواهیم بود.

ما دانش آموزان ایران اسلامی ضمن محکومیت جنایت تروریستی دردناک و کور دلانه حرم حضرت شاهچراغ (ع) ، در برابر این‌گونه اقدامات که هدفی جز تزریق حس ناامیدی و ناامنی به جامعه ندارد ، با هوشیاری و بصیرت ، حمایت همه‌ جانبه خود را از ایران مقتدر اسلامی اعلام می داریم و اعلام می‌کنیم این اقدامات کور نمی‌تواند خللی در مسیر رو به رشد ملت عزیز ایران ایفا کند و ایران قوی را به حول و قوه الهی رقم خواهیم زد .

والسلام علی من اتبع الهدی/واحد مرکزی خبر

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.