با حضور مخبر یک دبستان و دو خوابگاه در شهرستان بشاگرد افتتاح شد

با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری یک دبستان و دو خوابگاه در شهرستان بشاگرد افتتاح شد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، محمد مخبر ظهر امروز در جریان سفر به استان هرمزگان، با حضور در شهرستان بشاگرد، دبستان (برکت) دانشمند شهید محسن فخری زاده را با زیربنای ۳۰۰مترمربع و سه کلاس درس در ر‌وستای بند‌ نر و دو خوابگاه را در منطقه خمینی شهر افتتاح کرد.

گفتنی است این مدارس و خوابگاه‌ها جزو دستورات مقام معظم رهبری برای کمک به شهرستان بشاگرد بوده است که امروز با حضور دکتر مخبر به بهره‌برداری رسید.

دبستان برکت (شهید فخری زاده) در زیربنای ۳۰۰مترمربع با سه کلاس درس و فضاهای جانبی شامل آزمایشگاه، سالن چند منظوره و کتابخانه با اعتباری بالغ بر ۲,۳۴۰میلیارد تومان در روستای بند نر احداث شده است.

خوابگاه دخترانه به مساحت ۱۵۸۵ متر مربع در دو طبقه بصورت اسکلت فلزی با ظرفیت ۲۰۰ دانش‌آموز و خوابگاه پسرانه به مساحت ۱۴۵۰ متر مربع در دو طبقه با سیستم icf با ظرفیت ۲۰۰ دانش آموز در منطقه خمینی شهر بشاگرد در مدت ۱۵ ماه توسط گروه جهادی آل یاسین ساخته شده و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس آن را تجهیز کرده است.

هزینه ساخت خوابگاه پسرانه به طور کامل توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تامین شده و مجموع اعتبار برای تکمیل خوابگاه دختران و احداث خوابگاه پسران ۱۴,۸ میلیارد تومان بوده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.